NEAR Protocol (NEAR) yükselişini sürdürebilecek mi? • Coinkolik
Yükleniyor...

NEAR Protocol (NEAR) yükselişini sürdürebilecek mi?

19 Ekim tarihinden bu yana yüzde 60 yükselen NEAR yaşadığı geri çekilmeyle potansiyel bir kırılımın eşiğinde.

NEAR fiyat grafik

19 Ekim tarihinden bu yana yüzde 60 yükselen NEAR yaşadığı geri çekilmeyle potansiyel bir kırılımın eşiğinde.

Kripto para piyasası son günlerde yükselişini sürdürdü. Bitcoin (BTC), 35 bin doları aşarak altcoin’leri hareketlendirdi. Lider kripto para biriminin 35 bin doların üzerinde kalıcılık sağlaması, altcoin’lerde rallileri tetikledi. Solana, Aave ve Cake gibi coin’lerde yükselişler gözlemlendi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Piyasa koşullarının etkisiyle son iki haftada yüzde 60 yükseliş yaşayan NEAR potansiyel bir kırılıma yaklaşıyor. NEAR gün içerisinde yaşadığı yüzde 7’lik geri çekilme ile destek noktasına yanaştı. Peki NEAR yükselişini sürdürebilecek mi?

NEAR Protocol (NEAR) grafik analizi

Bitcoin (BTC) liderliğinde yükselişe geçen altcoin’lerden NEAR, Ekim ayında dikkat çeken bir performans sergiledi. NEAR, Ekim ayının ortalarında başladığı yükselişiyle, 0,971 dolardan 1,576 dolara tırmandı. Ancak NEAR, Kasım ayının başlamasıyla birlikte geri çekilmeye başladı. NEAR, 1,460 dolar seviyesine kadar düştü.

NEAR düşüşünün bir düzeltme olup olmadığı ise merak konusu. Popüler kripto projesi piyasa koşullarının pozitif kalması halinde yükselişini sürdürebilir. Çünkü NEAR potansiyel destek noktalarından 1,440 dolar bölgesinden tepki aldı.

NEAR grafik

NEAR yükselişi sürdürmek için 1,440 dolar desteğinden güç alabilir. Gün içerisinde test edilen ve kırılamayan bölgeden gelen güçle NEAR, 1,544 dolar direncini deneyebilir. Bu direnç noktasının kırılması halinde NEAR fiyatı 1,609 dolara yükselebilir. 1,609 dolar temmuz ayından kalma bir direnç noktası olduğu için kırılması zor olabilir. Ancak kırılması halinde NEAR, 1,718 doları test edebilir.

NEAR’ın düşüşü devam eder ve 1,440 dolar desteği kaybedilirse, fiyat 1,327 dolara gerileyebilir. 1,327 dolar desteğinin de kaybedilmesi halinde NEAR’ın fiyatı 1,254 dolara gerileyebilir. 1,254 dolar desteği, boğaların savunmaya başlayacağı bir nokta. Ancak bu bölgenin de kaybedilmesi halinde fiyati majör destek noktası 1,165 dolara kadar düşebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x