Yükleniyor...

Önemli Haber: Bitcoin (BTC) Fiyatı CME Boşluğunu Doldurdu!

8.

Bitcoin Fiyatı CME Boşluğu

8.000 dolar seviyesinin altında kalarak yatırımcıları korkuya sevk eden Bitcoin’in bu durumunu siyah kuğuya benzeten duayen kripto para analisti Willy Woo, yaşanan düşüşlerin dünya genelinde yayılan ve binlerce insanın ölmesine sebep olan koronavirüs kaynaklı olduğunu değerlendirirken, kripto para piyasasında olumlu bir gelişme yaşandı.

Bitcoin’in türev Borsası CME’de oluşan fiyat boşluğunu doldurması trader’ların kısa vadede fiyattaki yükseliş trendinin devam etmesi konusunda umut oldu.

“Bitcoin’in Altında Boşluk Kalmadı”

Kripto para trader’ı Carl Eric Martin, “Büyük Haber” diyerek Bitcoin’in 7.685 dolar seviyesindeki CME boşluğunu doldurduğunu yazdı. Trader, Bitcoin’in şimdi gerçek bir güvenli liman varlığı olarak boy göstereceğini ve bununla boğa koşusunun devam edeceğinin altını çizdi.

Masada 8.200 – 8.500 Dolar Var

Ünlü kripto para trader’ı Michael van de Poppe (diğer adıyla ‘Crypto Michael’), Bitcoin’in 8.200 dolar ve hatta 8.500 dolara doğru sıçrama yapabileceğine inanıyor. Ancak analiste göre bu sıçramadan önce 7.300 – 7.600 dolardaki ana destek seviyelerinin test edilebilir.

Bir başka kripto para trader’ı ‘George’ ise Bitcoin’in 8.000 dolar seviyelerine doğru hareket edeceği öngörüsüyle Michael van de Poppe’nin öngörüsünü destekledi.

“Ayılar Geliyor”

Bitcoin fiyatının yükseleceğini farklı bir öngörü ile ortaya koyan Twitter’daki kripto para trader’ı ‘SinkTrader’, kürsel piyasalardaki durgunluğun koronavirüsten kaynaklı olduğuna dikkat çekerek, kripto para balinalarının bir sonraki boğa piyasası öncesinde Bitcoin fiyatının 6.000 dolara kadar çekeceklerini ve bu seviyelerden BTC toplayacaklarını öne sürdü.

https://twitter.com/SinkTrader/status/1237279269153169408

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner