OpenAI, Yeni Bir Ekip Oluşturuyor! • Coinkolik
Yükleniyor...

OpenAI, Yeni Bir Ekip Oluşturuyor!

Popüler Yapay Zeka (AI) şirketi OpenAI, süper akıllı AI sistemleriyle mücadele etmek için yeni bir ekip oluşturacağını açıkladı.

openai yapay zeka

Popüler Yapay Zeka (AI) şirketi OpenAI, süper akıllı AI sistemleriyle mücadele etmek için yeni bir ekip oluşturacağını açıkladı. 

Sohbet robotu ChatGPT’nin arkasındaki ekip, süper akıllı AI sistemlerinin risklerini azaltıp, yönetmek amacıyla bir ekip oluşturacağını belirtti. 5 Temmuz’da OpenAI blogunda yapılan bir duyuruda şirket, yeni ekibin AI sistemlerini çok daha akıllı yönlendirmek ve kontrol etmek için oluşturulacağını söyledi.

OpenAI

OpeanAI, Süper Zeka Konusunu Ele Aldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Süper zekanın bu on yılda çok iyi yerlere ulaşacağını belirten OpenAI, “Süper zekanın muazzam gücü aynı zamanda çok tehlikeli olabilir ve insanlığın güçsüzleşmesine ve hatta yok olmasına yol açabilir.” dedi. Ayrıca önde gelen Yapay Zeka firması, süper zekanın insanlığın şimdiye kadar icat ettiği en etkili teknoloji olacağına ve riskler olsa da birçok sorunun çözülmesine katkı sağlayacağına inandığını vurguladı.

Süper akıllı sistemler adına faaliyetlerini artırmayı planlayan OpenAI, birçok sektör ve kişi tarafından takdir toplamayı başardı. Küresel olarak da ön plana çıkan AI konusu, OpenAI eşliğinde gündem yaratmaya devam ediyor.Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x