Yapay Zeka, NFT ve Analitik, Ginoa ile Birleşiyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Yapay Zeka, NFT ve Analitik, Ginoa ile Birleşiyor

Mayıs ayının başlarında ilk yatırımını Aegean Ventures, Lima Ventures, TechOne Venture Capital ve DOMiNO Ventures'ten alan yerli girişim Ginoa, kullanıcıların NFT analizlerinden faydalanacağı platformunu resmen başlattı.

yapay zeka nft ve analitik ginoa ile birlesiyor

Mayıs ayının başlarında ilk yatırımını Aegean Ventures, Lima Ventures, TechOne Venture Capital ve DOMiNO Ventures’ten alan yerli girişim Ginoa, kullanıcıların NFT analizlerinden faydalanacağı platformunu resmen başlattı. Platform, aynı zamanda yapay zeka destekli sohbet robotu GinoaGPT ile de elini güçlendiriyor.

Ginoa’nın Amiral Gemisi: Barterplace

Haziran 2023’te Ginoa, kullanıcıların NFT analizlerini takip ederek, satın alım yapmasını sağlayan platformu için düğmeye bastı. Kullanıcılar bu platform ile birlikte birden fazla platformu ziyaret etmek zorunda kalmadan yatırım yapabiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirketin amiral gemisi ürünü Barterplace. Bu ürün, kullanıcıların NFT koleksiyonları satın almalarına olanak sağlıyor. Kullanıcılar ister kripto para birimleri, isterlerse NFT karşılığında, alım satım yapabiliyor.

Ginoa, NFT finansal piyasalarını makine öğrenimi yoluyla daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan Upshot ile birlikte çalışıyor.

Burada bazı sorunları gözardı etmemek lazım. NFT’ler gibi dijital varlıkların son derece istikrarsız değerleri, özellikle NFT sahipleri için önemli bir sorun haline geldi. Sonuç olarak, NFT’lerin alıcıları ve satıcıları, güvenlik, likidite ve değerleme sorunları nedeniyle işlemleri tamamlamada zorluklarla karşılaşıyor.

Konuyla ilgili konuşan Ginoa CEO’su Samet Duman şunları söyledi:

Yapay zekadan yararlanarak, takas, tahmine dayalı analitik ve pazar analizi ile bu sorunları çözmek için Ginoa’yı kurduk.

Ek olarak Ginoa, kullanıcıların NFT koleksiyonlarını daha iyi anlamalarına ve NFT yatırımları hakkında bilinçli kararlar almalarına yardımcı olmak için yapay zeka destekli sohbet robotu GinoaGPT’yi piyasaya sürdü.

GinoaGPT, kullanıcıların NFT’ler, NFT koleksiyonları ve Ginoa ile ilgili bilgileri sorgulamasına imkan sağlıyor. Bu sorgulamalar arasında, aşırı değerli ve düşük değerli NFT’ler, satış rakamları, işlem hacmi, fiyatlandırma, değerli özellikler, telif ücretleri ve çok daha fazlası var.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x