Yükleniyor...

Patlayacak Altcoin Önceden Tahmin Edilebilir Mi? Bitcoin Geliştiricisi Açıklıyor

Aylarca yana doğru ticaret yapan Bitcoin ve diğer büyük kripto paraların çoğu, yatırımcıların alternatiflere, özellikle de büyük potansiyele sahip düşük hacimli altcoin’lere bakmasına sebep oluyor.

Patlayacak Altcoin Önceden Tahmin Edilebilir Mi Bitcoin Geliştiricisi Açıklıyor

Aylarca yana doğru ticaret yapan Bitcoin ve diğer büyük kripto paraların çoğu, yatırımcıların alternatiflere, özellikle de büyük potansiyele sahip düşük hacimli altcoin’lere bakmasına sebep oluyor. Bitcoin’in hakimiyeti, son birkaç ay içinde% 70’ten % 62’ye kadar düştü ve altcoin hareketlenmesi için uygun zemini oluşturdu.

Altcoin Rallisi Hız Kazandı

Patlayıcı kazançlardan sonra tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükselen birçok altcoin görüyoruz. En son örnek, son 4 ay içinde %3.300 değer artışı ile Elrond’dur. Elrond, 17 Mart’ta 0,0007 dolara kadar düştü ve birkaç gün önce 0,016 dolara yükseldi. Elrond, 220 milyon dolarlık bir piyasa değerinin üzerinde Coinmarketcap’ta ilk 50’ye sokan devasa bir boğa koşusu yaşadı.

Elrond, büyük boğa koşuları yaşayan tek kripto para değil, birçok DeFi projesi son zamanlarda çok fazla ilgi görüyor. Dikkate değer bir başka örnek, Coinbase ve FTX’te listelenen Compound (COMP), 71 dolarlık bir başlangıç ​​fiyatından sadece birkaç gün sonra 900 milyon dolarlık piyasa değeri ile 349 dolara yükseldi.

Açıkçası, diğer nedenlerin yanı sıra Bitcoin’in düşük volatilitesi sayesinde altcoinler yelken açıyor, peki hangi altcoinin pompalanacağı tahmin edilebilir mi?

Jimmy Song’a Göre, Normal İnsanların Şansı Yok!

Kısa bir süre önce, geliştirici ve girişimci Jimmy Song, bir sonraki büyük parayı tahmin etmeye çalışmanın faydasız olacağını belirtti. Song ayrıca, karşınızda işin ustası olmuş birçok trader varken kimin kazanacağını düşünmek gerekir diye açıkladı.

Birçok kişi Song ile hemfikir olsa da, diğerleri kripto para birimlerinin bu tür spekülatif oyunlar için gerçekten en iyisi olduğunu savunarak onu şiddetle eleştiriyor. Doğru olan bir şey varsa, kripto para piyasasının sıfır toplamlı bir oyun olduğudur. Çünkü kazanan herhangi bir trader için başka birinin kaybetmesi gerekir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner