PERP balinası patladı: Milyon dolarlık kayıp! • Coinkolik
Yükleniyor...

PERP balinası patladı: Milyon dolarlık kayıp!

Bazen balinalar da tepeden alım yapar; Bir balina, 1,08 dolardan satın aldığı PERP token'dan 2,35 milyon dolar kaybetti.

PERP balina

Bazen balinalar da tepeden alım yapar; Bir balina, 1,08 dolardan satın aldığı PERP token’dan 2,35 milyon dolar kaybetti.

Blockchain veri analiz platformu Lookonchain, bir balinanın PERP token alım satımında ciddi oranda zarar ettiğini paylaştı. X platformu üzerinden blockchain kayıtlarını paylaşan Lookonchain, balinanın 1,08 dolar ortalamayla PERP satın aldığını ve 2,35 milyon dolar kaybettiğini bildirdi.

PERP balinası 2,35 milyon dolar kaybetti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Lookonchain tarafından paylaşılan blockchain verilerine göre, bir balinanın yapmış olduğu satın alım işlemi pahalı patladı. Balina, geçtiğimiz günlerde kripto piyasasında zirveye yükselen PERP’e yöneldi. PERP token’ı 1,08 dolar ortalama fiyatla satın alan balina, 7,37 milyon dolar harcadı.

Balina, büyük bir satın alım yaparak 6,8 milyon PERP’e sahip oldu. En büyük PERP cüzdanlarından birisi haline gelen balina, büyük düşüşe denk geldi ve 2,35 milyon dolar kaybetti. Balina, elindeki 6,8 milyon PERP’i 0,74 dolardan sattı.

Genellikle küçük yatırımcıların başına gelen tepeden alıp dipten satma eylemi, milyon dolarlık balinanın da başına geldi. Balina, 1,08 dolardan aldığı PERP’i 0,74 dolara düşünce panikle sattı.

Multisig cüzdanı kullanarak çoklu işlem yapan cüzdan, kısa sürede satın alım yapmıştı. Balina, beklediğini bulamamış olacak ki projeden kısa sürede ayrıldı.

PERP grafik

PERP, balinanın alım yaptığı bölgeden yüzde 23 oranında yükseliş gösterdi. Ancak balina, bu yükselişe rağmen herhangi bir satış yapmadı. Kısa sürede PERP adeta yıkıldı. PERP, 1,33 dolarlık zirve noktasından 0,67 dolara kadar geriledi. PERP’in düşüşü, balinanın panik satışına yol açtı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x