Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Peter Schiff Bitcoin (BTC) Hakkında Yanıldığını Söyledi

Peter Schiff Bitcoin (BTC) Hakkında Yanıldığını Söyledi

ABONE OL:google-news

Peter Schiff Bitcoin’in (BTC) 50.000 dolara ulaşamayacağı konusunda yanıldığını söyledi ama yine de kripto paraların balon olduğunu düşünüyor.

Ekonomist, altın yanlısı ve Bitcoin karşıtı olan Peter Schiff, Bitcoin’in 50.000 dolara ulaşamayacağı tahmininde yanıldığını söyledi.

Bitcoin Fiyatı İlk Defa 50.000 Doları Buldu

Piyasaya sürüldüğünden beri Bitcoin ilk defa 50.000 dolar hedefine ulaştı. Şu an gerilemiş olabilir, ama yine de son 24 saatte %3 oranında arttı. Bu da yedi günlük getirinin %10’dan fazla olduğu anlamına geliyor.

CryptoPotato’nun haberine göre, Bitcoin yatırımcıları %70’ten fazla getiri elde etti. Eğer Mart 2020’deki çöküşten beri bakarsak, getirinin %1200 olduğunu söyleyebiliriz.

Topluluk tarafından kutlansa da, 50,341 dolar dipler ve çeşitli tuzaklarla buraya kadar geldi. Sadece 48 saat içinde 41,450 dolardan 30,261 dolara gerileyen Bitcoin, milyarlarca dolarlık kaldıraçlı pozisyonu eritti.

Bitcoin’lerini tutan yatırımcılar, 50,341 doları 30 gün sonra gördü. Tabi bazı kişiler hala BTC’yi değeri olmayan balon olarak yorumluyor.

Peter Schiff Yanıldığını Açıkladı… Ama Yine de Kötülümeye Devam Ediyor

2019’da, Thomas Lee ile tartışmasında altının iki yıl içinde 5000 doları göreceğini ve Bitcoin’in 50.000 dolara ulaşamayacağını söylemişti. 9 yıl sonra, Schiff’in tahminleri tutmadı. 2018 Bitcoin tahmininde yanıldıktan sonra Lee’ye saldıran Schiff, “Altın 5000 doları bulacak ama Bitcoin 50.000 doları bulmayacak” demişti.

Bugün, ekonomistin yanıldığı ortaya çıktı.

“Tabi, tahminimde yanıldım. Şimdi, 50.000 dolar seviyelerinde ne kadar kalacağını görelim ve ne kadar akıllı insan var görelim.”

Tabi, eğer Bitcoin’in balon olduğunu herkese açıklamaya çalışmasa bu klasik Schiff davranışı olmazdı. Bu nedenle ünlü isim yanıldığını söylerken bile eleştirilerine devam etti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar