Yükleniyor...

“Piyasalar Çökebilir Ancak Bitcoin (BTC) ve Altın (XAU) Yükselecek”

COVID-19 salgınının neden olduğu borsa çöküşünün ortasında, Bitcoin (BTC) ve piyasa tahminleri isabetli olan analistlerin olduğuna inanmak oldukça zor.

Piyasalar Çökebilir Ancak Bitcoin BTC ve Altın XAU Yükselecek”

COVID-19 salgınının neden olduğu borsa çöküşünün ortasında, Bitcoin (BTC) ve piyasa tahminleri isabetli olan analistlerin olduğuna inanmak oldukça zor. Ancak, Tuur Demeester bu kaosun ortasında tutarlı tahminleri bulunan ender analistlerden biri olarak kalmaya devam ediyor.

“Bitcoin (BTC) ve Altın (XAU) İçin Yükseliş Zemini Hazırlanıyor”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tuur Demeester’a göre, borsa endeksleri ile Bitcoin (BTC) fiyatının (veya net piyasa kapitalizasyonunun) dinamikleri arasındaki pozitif ilişki ortadan kalkmak üzere. Analiste göre bu durum, turuncu kripto para (Bitcoin) ve sarı metalin (altın) yükselişine ortam hazırlıyor.

https://twitter.com/TuurDemeester/status/1248281052952637440

Demeester, ABD ekonomisinin mevcut durumunu 1920-1930’ların Büyük Buhranı ile karşılaştırdı. Yeni işsizlik tazminatı istatistiklerinin yanı sıra bir dizi teşvik paketini de erime şeklinde değerlendirdi.

Bitcoin (BTC) perspektifleri, Bay Demeester için başka bir hikaye ortaya koyuyor ve yaklaşan üçüncü Bitcoin (BTC) yarılanmasının, lider kripto fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olacağına inanıyor.

Bitcoin (BTC) ve Altın’ın (XAU) Önemi

Demeester, çılgın çöküş yaşanmadan önce bile Bitcoin (BTC) ve Altın (XAU) yatırımlarının sıkı bir savunucusuydu. Kara Perşembe (12 Mart) gününden üç hafta önce, Bitcoin ve Altın’ın kıyamet portföyünün üçte ikisini oluşturması gerektiğini açıkladı.

Günümüzde giderek daha fazla yatırımcı ve trader portföyleri için benzer bir kombinasyon benimsemektedir. Son haftalarda, Galaxy Digital’den Mike Novogratz, Gold Bullion International’dan Dan Tapiero ve Adaptive Capital’den Willy Woo tarafından benzer duyurular yapıldı.

Yine de Raoul Pal gibi bazı yatırımcılar, ABD Doları ile birlikte Bitcoin (BTC) ve Altını (XAU) aynı seviyede görüyorlar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x