Yükleniyor...

Polygon Uzun Vadeli Fiyat Tahmini – 6 Aralık 2022

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler lider altcoin MATIC'i de vurdu.

MATIC Kripto Ayi Piyasasina Ragmen Yukseliyor

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler lider altcoin MATIC‘i de vurdu. MATIC, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 0,6 değer kaybetti.

MATIC, şu sıralar 0,9 dolar seviyesinden işlem görse de 2021’de 2,88 dolarla ATH’sini yapmıştı.

Polygon Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Polygon (MATIC), ölçeklenebilme sorununu temel Blockchain ağı katmanını güncellemek yerine ikinci bir katman oluşturarak çözmeyi hedeflemektedir. Yani Polygon, Ethereum (ETH) için bir Layer-2 çözümüdür. Bunun adına faaliyete geçmesinden beri Ethereum’un hızını ve kullanılabilirliğini artırmada etkili olmaya çalışıyor.

MATIC fiyat tahmini uzman görüşleri, teknik analizler ve önceki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

matic
MATIC’in yıllara göre fiyat tahmini

Şu anki görünüm ele alındığında MATIC için yıl sonunda çok çok yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi MATIC fiyatına da olumsuz yansıyor.

MATIC için tahmin edilen 2022 sonu maksimum değer 1,01 dolar iken minimum değer ise 0,9 dolar olarak tahmin ediliyor. 2023’te ise bu durum 1,33 dolar iken maksimum 1,65 dolar. 2024’e baktığımızda 1,89 dolar ile 2,27 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. MATIC ATH’sine (All Time High) ne zaman ulaşıyor diye baktığımızda ise analist görüşleri bize 2025 yılını işaret ettiğini görüyoruz. 2028’de MATIC’in tahmin edilen minimum değeri 8,43 dolar iken maksimum değeri ise 10,11 dolar. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak MATIC’in en yüksek biçilen değerinin 29,64 dolar bandında olduğunu görüyoruz.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Onur aslan
Onur aslan
1 yıl önce

2031 ne saçmalık bu yılı önümüzdeki yılı konuşalım bizene Matik 2031 de kaç dolar olacak

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x