Yükleniyor...
Sponsored

Popüler Analist Michaël van de Poppe, Chainlink ve Decentraland’ı Yorumladı

Yaygın olarak takip edilen kripto para analisti Michaël van de Poppe, merkezi olmayan oracle platformu Chainlink (LINK) ve sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) da dahil olmak üzere bazı altcoin'ler hakkında görüşlerini belirtti.

altcoin

Yaygın olarak takip edilen kripto para analisti Michaël van de Poppe, merkezi olmayan oracle platformu Chainlink (LINK) ve sanal gerçeklik platformu Decentraland (MANA) da dahil olmak üzere bazı altcoin’ler hakkında görüşlerini belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Van de Poppe, Chainlink’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 53 dolardan değerinin %86’sını kaybettikten sonra potansiyel olarak bir sıçrama için hazırlandığını söyledi.

“LINK, 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana hala büyük bir düzeltme yaşıyor. Ancak görünüşe göre yukarı yönlü bir kırılma da yaşayacağız. Bunun için 7.50 doları kırması gerekiyor. Bu bozulursa, sanırım 9 doları ve potansiyel olarak 10 doları göreceğiz.”

Yazının yazıldığı sırada, Chainlink 7.07 dolardan el değiştiriyordu.

Van de Poppe daha sonra MANA’yı inceledi. Analiste göre MANA’da bir rallinin tetiklenmesi için ilk direncini 1,12 dolardan alması gerekiyor.

“1,12 dolar civarında düşük zaman dilimi direnciyle karşı karşıya. Bu bozulursa ve eğer ters çevirirsek (senaryonun verdiği gibi), 1,40 dolara doğru uzun bir tetikleyici etkinleştirilir. Destekler; 0,99 dolar ve 1,04 dolar.”

Decentraland şu anda 1.03 dolardan işlem görüyor.

Yatırımcının radarındaki son kripto para, farklı blok zincirleri arasında varlıkların güvenli ve ucuz transferini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir blok zinciri platformu olan THORChain’dir (RUNE).

Van de Poppe’a göre, RUNE’nin 3.28 dolara yükselme şansına sahip olması için 2.90 dolarlık desteğin üzerinde kalması gerekiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x