Popüler Trader'a Göre Bu 2 Altcoin Yatırımcının Cebini Dolduracak • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Trader’a Göre Bu 2 Altcoin Yatırımcının Cebini Dolduracak

Yakından takip edilen kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, büyük giriş fırsatları sunan nispeten bilinmeyen iki altcoin'i açıkladı.

populer trader atltcoin

Yakından takip edilen kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, büyük giriş fırsatları sunan nispeten bilinmeyen iki altcoin’i açıkladı.

Van de Poppe (Crypto Michael), yeni bir mesajında 85.000 takipçisine, şirketlerin verilerini güvenli bir pazarda satmalarına ve verilerini satın almalarına olanak tanıyan bir platform olan Ocean Protocol’ü (OCEAN) yakından takip ettiğini söyledi. Analiste göre, trader’lar giriş yapmadan önce OCEAN’ın Bitcoin’e (BTC) karşı %37’nin üzerinde düşmesini bekleyebilir:

“3.900 (satoshis) seviyesinin kırılması gereken çok önemli bir seviye olduğunu düşünüyorum. Başarısız oldu. Daha düşük yüksekler, daha düşük dipler. Büyük girişler için 2.500 ve 1.900 (satoshi) desteğine bakıyorum.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

EnWdWhOWMAAi xe

Van de Poppe, birçok blok zincirini etkileyen ölçeklenebilirlik sorunlarını iyileştirmeyi amaçlayan bir proje olan Tomochain’i (TOMO) de yakından takip ediyor. Kripto para stratejisti, TOMO’nun 0,000034’lük tarihsel desteğe yakın işlem yaptığı için BTC’ye karşı harika bir fırsat sunduğunu söylüyor.

EnMt9UzXEAoX239

TOMO/USDT (Tether) çiftine gelince, Van de Poppe, Haziran 2021’den önce tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru yolda bir taban oluşturmasını ve yeni bir üs inşa etmesini bekliyor. Poppe şu ifadeleri kullanıyor: “Büyük olasılıkla direnci 0,80 dolar civarında bulacağız, bu yüzden yaklaşıyoruz. Büyük olasılıkla, şuna benzer bir şey elde edeceğiz: ya tekrar 0,48 ABD Doları ya da 0,59 ABD doları. Değişken ticaret için birikim arayacağım bu iki seviye… Yeni toparlanmayı ve yeni hareket dalgasını düşünürsek hedef bölgeleri yaklaşık 1,60 dolar olabilir.”

Trader, OCEAN ve TOMO’da düzeltme beklerken, genel altcoin piyasasında ise yükseliş olacağını ifade ediyor.

Bitcoin’e gelince, Van de Poppe en büyük kripto para birimi hala tarihi bir rallinin ortasında olduğu için önmeli bir düzeltme bekliyor.

“Sanırım önce 16.000 dolara düşeceğiz. Sonra 14.000 dolara doğru son bir düşüş daha ve oradan itibaren işimize devam edeceğiz.”

EnQuV3WXIAInZ07

Ethereum’a (ETH) bakıldığında ise Van de Poppe Ekim 2021’de 1000 dolara fırlamadan önce yaklaşık 400 dolara kadar düşeceğini tahmin ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x