Yükleniyor...

QNT, Yükselişe Geçerek 6 Ayın En Yüksek Seviyesini Kaydetti

Londra merkezli blockchain şirketi Quant (QNT), yaşadığı son yükseliş dalgasıyla 6 ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

QNT Yukselise Gecerek 6 Ayin En Yuksek Seviyesini Gordu

Londra merkezli blockchain şirketi Quant (QNT), yaşadığı son yükseliş dalgasıyla 6 ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Farklı blockchain ağları arasında iletişime olanak sağlayan QNT, yükselişini sürdürüyor. Çıkardığı platformlar aracılığıyla güven kazanan coin, alım yönlü baskıyı devam ettirdi. QNT, son yükseliş dalgasıyla birlikte 6 aylık en yüksek seviyesini kaydetmeyi başardı.

QNT Neden Yükseliyor? Yükseliş Devam Edecek mi?

Ayı piyasası koşullarında, alım yönlü hacim yakalayan kripto paralar yükseliş trendine girebiliyor. Merkeziyetsiz yapılarda çalışmalarını sürdüren ve topluluğuna güven veren projelerden biri olan Quant, bu yükseliş trendine dahil oldu.

Son iki ayda yaklaşık yüzde 40 yükselen Quant, 6 ayın en yüksek seviyesine ulaşmayı başardı. Yükseliş faktörleri olarak, sınırlı arzı, ucuz market değeri ve proje geliştirme çalışmalarıyla ön plana çıktı. Quant, son sosyal medya paylaşımında dijital varlıklar üzerinde yaptığı çalışmadan bahsetmişti.

QNT, haber akışının güncelliğini koruması, düşen piyasada balinaların ilgisini çekmesi, gelen yoğun alım hacmiyle düzgün bir grafik görünümü vermesi nedeniyle yükseliş yaşadı.

QNT Grafik Analizi

NewsBitcoin’in yaptığı analize göre, kendi rallisini yaşayan coin, 7 günde yaklaşık yüzde 20 yükseldi. QNT’nin yaşadığı bu yükseliş, direnç seviyelerini kolaylıkla aşmasını sağladı.

QNT Grafik Analizi 1
Quant Grafiği

QNT, günü 138.4 dolar seviyelerinde geçirirken, anlık gerçekleşen satın alım baskısıyla birlikte 146.52 dolara yükseldi. Böylelikle Quant (QNT) son 6 ayın en yüksek seviyesini kaydetti.

Grafiğe göre, RSI seviyesi 73 direncini kıran coin, aşırı satış bölgesi olan 76 seviyelerine yaklaştı. Analiz, ayıların tekrar dahil olacağını ve satış baskısı yaratacağını öngörüyor. Boğaların artık kâr almaya başlaması, QNT’nin satış baskısına maruz kalmasına yol açabilir.

QNT, grafik görünümünde balonlaşma izlenimi veriyor. 130 dolar seviyeleri ilk destek seviyesi olarak göze çarparken, destek seviyesinin kırılması düşüşü derinleştirebilir.

Grafikte yükselişin devam etmesi için 165 dolar seviyesindeki direnç noktası öne çıkıyor. Ancak analize göre, yeni bir direnç seviyesini kıracak alış iştahına sahip değil.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x