Yükleniyor...

Radarda Olmayan 4 Altcoin Sadece 7 Gün İçinde %100’den Fazla Yükseliş Yaşadı

Göz önünde olmayan 4 altcoin, geçen hafta %100 veya daha fazla kazanç elde ederek Bitcoin (BTC) ve diğer kripto paralardan çok daha iyi performans gösterdi.

kripto yukselis

Göz önünde olmayan 4 altcoin, geçen hafta %100 veya daha fazla kazanç elde ederek Bitcoin (BTC) ve diğer kripto paralardan çok daha iyi performans gösterdi.

Grubun en çok kazananı, kullanıcıları açık hava etkinliklerine katılmaları için ödüllendirerek sağlık ve zindeliği teşvik eden bir proje olan STEPN (GMT)’dir. Kazanmak için harekete geç mantığıyla çalışan proje, yönetişim için Green Metaverse Token (GMT) ve NFT satın alınması ve basımı gibi oyun içi kullanımlar için Green Satoshi Token (GST) olmak üzere iki kripto varlığı kullanır.

STEPN, yedi günlük bir süre içinde yaklaşık %120’lik bir fiyat artışı gördü ve 0,28 dolardan 0,84 dolara kadar yükseldi. GMT şu anda 0,78 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca, Sony’deki birkaç eski üst düzey yönetici tarafından oluşturulan bir veri demokratikleştirme platformu olan JasmyCoin (JASMY) de yükselişte. Platform, kullanıcıların Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları tarafından oluşturulan bilgileri kurumsal işletmelere satmasına olanak tanıyan bir dijital pazara güç sağlamak için tasarlanmıştır. JASMY, ekosistem içinde merkezi ödeme para birimi olarak hizmet eder.

JasmyCoin, hafta boyunca 0,016 dolardan 0,047 dolara yükselen etkileyici bir %193 yukarı yönlü hareket yaşadı. JASMY yazının yazıldığı sırada ise son 24 saatte %116 yükseliş gösterdi. Kripto para birimi 0.0408 dolardan işlem görüyordu.

En çok kazananlar listesinde bir sonraki proje Origin Protocol (OGN). Ethereum (ETH) blok zinciri üzerine inşa edilen ekosistem, NFT’lere ve merkeziyetsiz finansa (DeFi) odaklanır ve ayrıca Origin Dollar (OUSD) adlı kendi stablecoin’ine sahiptir. Proje kısa süre önce OUSD için yeni bir token çıkarılıp çıkarılmayacağına karar vermek için bir yönetim teklifi başlattı ve bu token’ın daha sonra OGN sahiplerine airdrop’la dağıtılacağını duyurdu.

Origin Protocol, %112 kazanç için 0,40 dolardan yedi günün en yüksek seviyesi 0,85 dolara yükseldi. OGN yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %8.6 düştü ve 0,67 dolardan işlem görüyordu.

Son altcoin, maliyetleri düşürmeye ve teknoloji meraklısı geliştiricilere olan ihtiyacı azaltmaya vurgu yapan kurumsal düzeyde blok zinciri çözümleri sunan Unibright’tır (UBT). Unibright, düzeltmeden önce %100 artarak 0,97 dolardan 1,94 dolara kadar yükseldi. UBT yazım ve işlem sırasında %9 arttı ve 1.81 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x