Render (RNDR) boğa koşusuna göz kırpıyor! • Coinkolik
Yükleniyor...

Render (RNDR) boğa koşusuna göz kırpıyor!

Bitcoin'deki (BTC) düşüşe rağmen yükseliş ivmesini sürdüren Render (RNDR) çok kısa bir sürede yüzde 8'e yakın artış kaydetti.

Bitcoin boga kosusu

Bitcoin’deki (BTC) düşüşe rağmen yükseliş ivmesini sürdüren Render (RNDR) çok kısa bir sürede yüzde 8’e yakın artış kaydetti.

28.570 dolara iğne atmasından bu yana değer kaybederek fiyatlayan BTC gece saatlerinde 26.950 dolara iğne attı. Hem BTC dominansının yükselmesi hem de fiyatın aşağı hareket etmesi altcoin piyasasına darbe vurdu. Çoğu altcoin’de yüzde 5’ten fazla düşüş gözlemlenirken Render’daki (RNDR) fiyat hareketi gözlerden kaçmadı. Popüler yapay zeka projesi, son 24 saatte yüzde 3,51 artış göstererek, “En Çok Yükselenler” listesinin ilk sırasını kaptı.

Ekran Resmi 2023 10 11 09.46.44

Trend kırılımının pozitif yansıması hız kesmiyor!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Mayıs ortasında düşüşe başlayan RNDR, Ağustos sonunda bu trendi kırarak hacimli bir yükselişe imza atmıştı. Zaman zaman düzeltmeler yapsa da yukarı yönlü hareketine devam eden popüler coin, önemli bir direncin üzerinde günlük kapanış yaptı. 1,721 doları destek olarak koruyama devam eden RNDR, boğa koşusu için bir yeşil ışık yakıyor olabilir.

RNDR’deki yükseliş yönlü fiyat yapısı, 1,72 doların aşağı yönlü kırılmadığı sürece devam edecek gibi görünüyor. Bu tarz bir senaryoda hedeflenebilecek direnç noktaları sırasıyla 2,031 – 2,24 ve 2,51 dolardır. Popüler coin, 2,51 dolara ulaşması halinde, güncel fiyattan yüzde 40,36’lık bir artış yaşamış olacak.

Ekran Resmi 2023 10 11 09.47.45


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x