Yükleniyor...

Ripple, Bir Başka Uluslararası Havale Şirketiyle Daha Anlaşabilir

Ripple'ın XRP'sine ilgi duyulmaya devam ediyor.

Ripple XRP Remitly

Ripple’ın XRP’sine ilgi duyulmaya devam ediyor. Uluslararası havale şirketi Remitly, Ripple’ın Blockchain’ini finansal işlem hizmetlerine entegre etmeyi planlıyor.

Remitly CEO’su Matthew Oppenheimer, küresel işlemleri bir P2P sistemiyle iyileştirmek için Blockchain teknolojisi üzerine araştırma yaptıklarını açıkladı ve Ripple ile işbirliğinin müjdesini verdi. Oppenheimer, kripto para birimi XRP’nin çok fazla dikkatlerini çektiğini ve Ripple’ı sistemlerine entegre edebileceklerini söyledi.

Remitly CEO’su, kendileri gibi finansal hizmet veren kuruluşların Blockchain teknolojisiyle entegrasyon yapmaları durumunda masrafları düşürebileceklerini, müşterilerine daha ucuz hizmet verebileceklerini ve işlemleri hızlandırabilecekleri görüşünü savunuyor.

Şirket Yıllık 6 Milyar Dolarlık İşleme Aracılık Ediyor

Uluslararası Para Transfer Remitly

2011 yılında kurulan uluslarası havale şirketi Remitly, her yıl yaklaşık 6 milyar doların transferine aracılık ediyor. Ambcrypto’ya göre, Remitly, ABD’deki en büyük bağımsız uluslararası para transfer şirketlerinden biri.

Remitly, aldığı 200 milyon dolarlık hisse senedi yatırımının yanı sıra, Stripes Group, PayU, International Finance Corporation, DFJ, DN Capital, Bezos Expeditions, Founders’ Co-op, QED Investors ve Trilogy Partnership gibi sektörün lideri birçok şirketten 175 milyon dolar fon toplamayı başardı.

Ripple, dünyanın dört bir yanındaki uluslarası havale şirketleriyle anlaşmalar yapmaya devam ediyor. Etkisi iyiden iyiye hissedilen ayı piyasasına rağmen Ripple ekibinin hız kesmeden çalıması ve yatırımcılarına güven vermeye devam ediyor olması büyük dikkat çekiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner