Yükleniyor...

“Kripto Paralar Uzun Vadede İyi Bir Yatırım”

Danışmanlık firması Cambridge Associates, kurumsal yatırımcılara kripto parlarla ilgili tavsiyelerde bulundu.

Kripto Paralar

Danışmanlık firması Cambridge Associates, kurumsal yatırımcılara kripto parlarla ilgili tavsiyelerde bulundu. Firma, kurumsal yatırımcıları kripto paralara yatırım yapmayı düşünmelerini tavsiye ederken, kripto para alanındaki gelişmeleri takip etmelerini önerdi.

Uzun Vadede İyi Bir Yatırım

Firmanın en dikkat çeken önerisi ise kripto paraların uzun vadede iyi bir yatırım olduğu yönünde oldu.

Bağış fonu ve emeklilik fonları üzerine uzmanlaşmış bir firma olan Boston merkezli Cambridge Associates, 300 milyar dolar değerindeki kurumların 30 milyon dolar değerindeki paralarını yönetiyor. Bir firma analisti, zorluklara rağmen bütün kurumların kripto para sektörünü takip etmelerini uzun vadede faydalı olabileceğine inandıklarını söyledi. Analist ayrıca kripto para yatırımının yüksek riskli olsa da bazı kripto paraların dijitalleşen dünyayı altüst edebileceğini dile getirdi.

2018 yılında ve halen etkisi devam eden ayı trendine de dikkat çeken analist, kripto para endüstrisinin bu düşüşle sone ermediğini, aksine sektörün sağlamlaşıp, geliştiğini savundu. Raporda yatırımcıların kendi araştırmaları yapmaları ve kendini geliştirmeleri gerektiği yönünde tavsiyelerde bulunuldu.

Öte yandan değer yönetimi firması Grayscale Investments geçtiğimiz günlerde yaptığı bir araştırmanın sonuçlarını paylaştı. Araştırmaya göre, kurumsal yatırımcıların kripto para sektörüne olan yatırımları her geçen gün artıyor. Kurumsal yatırımcıların bu yaklaşımının devam etmesini bekleyen Galaxy Digital kurucusu Mike Novogratz, geçtiğimiz günlerde kripto para sektörünün yapısal değişimlere uğrayacağını ve bu şekilde halkın devriminden kurumsal devrime evrileceğini ifade etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x