Yükleniyor...

Ripple CEO’su: Altcoin’lerin %99’u Sıfırlanacak!

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse yaptığı çarpıcı Bitcoin ve altcoin açıklamaları ile yine dikkatleri üzerine çekti.

Ripple CEO’su Altcoin’lerin 99’u Sıfırlanacak

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse yaptığı çarpıcı Bitcoin ve altcoin açıklamaları ile yine dikkatleri üzerine çekti. Daha önceki öngörüsünü yineleyen Garlinghouse, yalnızca gerçek kullanım durumları olan kripto paraların hayatta kalabileceğini ifade etti.

Garlinghouse, tüm kripto para birimlerinin yüzde 99’unun gelecekte değersizleşeceğini ifade ederken “Daha önce kamuoyuna tüm kriptoların yüzde 99’unun muhtemelen sıfıra gittiğini düşündüğümü söyledim. Ancak yüzde birinin gerçek müşteriler için gerçek bir problemi çözmeye odaklandığını ve bunların piyasada kalmayı başarabileceğini düşünüyorum.” dedi.

Açıklamalarının devamında 2019 ve 2020 yıllarında dijital varlıkların faydalarının gerçekten ortaya çıkacağı tahmininde bulunan Ripple CEO’su “Ripple’ın belirli bir müşteriye, belirli bir soruna odaklanmasının nedeni bu ve müşteri kitlesi ile çok fazla hız kazandığımız için şanslıyız.” değerlendirmesinde bulundu.

Sık sık Ripple’ın SWIFT’e göre daha iyi bir alternatif olduğunu dillendiren Garlinghouse, bu konuda yeniden konuştu ve SWIFT’in bir işlemin gerçekleşmesinin iki ya da üç gün sürmesi nedeniyle daha değişken olduğunu iddia etti. Garlinghouse, SWIFT’e kıyasla oynaklık riskinin bir XRP işleminde daha düşük olduğunun altını çizdi. Ripple CEO’su daha önce SWIFT’in verimsiz sınır ötesi ödemeleri düzeltemediğini, dolayısıyla bankaların bundan hoşlanmadığını iddia etmişti.

“Uzun Vadede Fiyatlara Dikkat Ediyoruz”

XRP’nin 2019’daki korkunç fiyat performansını da ele alan Garlighouse, uzun vadede fiyatlara dikkat ettiklerini ve kripto paraların potansiyelini ortaya çıkarmanın on yılları alabileceğini söyledi. Ayrıca kripto ekosisteminin tamamı için birçok “yükseliş eğilimi” olduğuna inandığını belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner