Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ripple'da Tarihi Güne Doğru: Swell Konferansı XRP'yi Ateşleyebilir!

Ripple’da Tarihi Güne Doğru: Swell Konferansı XRP’yi Ateşleyebilir!

ABONE OL:google-news

2017’den bu yana her yıl ödemeler endüstrisine odaklı Swell adlı konferansa ev sahipliği yapan Ripple Labs, etkinlikte birçok önemli ismi ağırlıyor. Ripple Labs, konferansta alanın geleceği, inovasyon ve daha fazlası hakkında konuşmak için hem finans hem de teknoloji alanındaki liderlerin desteğini alıyor.

Daha önceki etkinliklerde World Wide Web’in mucidi olarak görülen Sir Tim Berners-Lee ve eski FED Başkanı Dr. Ben Bernanke gibi insanlar ağırlanmıştı. 2018 yılında ise eski ABD Başkanı Bill Clinton konferansa yaptığı açılış konuşmasıyla liderlik etmişti.

Etkinlik Ripple’a ve projeye dahil olan herkese önemli ağ fırsatları sunarken, katılımcılara eğitim, tartışma ve çok daha fazlası için ortam sağlıyor. Ripple için ürünlerinin benimsenmesi ve XRP’in kullanımını zorlamak hayati bir öneme sahip. Etkinlik hem Ripple için hem de Ripple destekçileri için büyük önem arzediyor.

Birçok analiste göre bu yılki Swell etkinliğinin de fiyatın yükselmesine neden olabilecek güçte ve etkinlikten gelecek haberlerle oluşacak fiyat dalgalanmalarından yararlanmak isteyen kripto para yatırımcıları için büyük bir fırsat sunacak. Kripto para analisti Pierre, geçtiğimiz yılki etkinlik öncesinde roketlenen fiyatın kolay ve karlı bir uzun fırsat sağladığına dikkat çekiyor.

Bu yılki Swell etkinliği Ekim ayının başında gerçekleştirilecek ve tarih tekerrür edecek olursa XRP fiyatı bir kez daha sert şekilde yükselebilir. Elbetteki XRP fiyatının konferans boyunca her zaman yükselmediğinin altını çizmek gerekiyor. Bunun yerine fiyat ağırlıklı olarak etkinlikten önce yükselme eğilimi gösterirken, etkinlikten sonra düşme eğiliminde oluyor. Kısacası XRP yatırımcıları Swell etkinliğinin etkisini satın alıyor ve bu etkinin geçmesinin ardından fiyat önceki seviyelere geri dönüyor.

Hem 2017 hem de 2018 yıllarında XRP fiyatı Swell etkinliğinden bir ay önce yükseldi, ancak konferansın başlamasıyla satış baskısı arttı. İki yıl arasındaki tek fark pump’taki eğilimdeydi. 2017’deki Swell etkinliğinde pump durdu, ancak olay ve kripto endüstrisini çevreleyen yükselişi momentumundan gelen haberin etkisiyle XRP 0,20 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesine yürüdü ve 3 doların üzerine çıktı. Ancak 2018’deki Swell etkinliği etkinlikten önce pompa yaptı ve fiyat önce yükseldi ve daha sonra düştü. Ardından toparlanmaya başlayan XRP fiyatı 2019’da daha da düşerek 2017’den bu yana görülmeyen düşük seviyeleri gördü.

Şu anda fiyat dip seviyelerde seyrederken XRP’nin daha da düşmesi zor bir ihtimal. Analistlere göre 2017’de görülen XRP pump’ının bir benzeri için hala umut var.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar