Yükleniyor...

Ripple’ın (XRP) Aralık Ayında Görebileceği Dip ve Tavan Fiyatlar Açıklandı!

Bir kripto para analistti, fraktal analiz yöntemi ile Ripple için çok önemli bir sonuca ulaştı.

trading ripple

Bir kripto para analistti, fraktal analiz yöntemi ile Ripple için çok önemli bir sonuca ulaştı. Analist yaptığı analize dayanarak XRP’nin Aralık ayı başlarında 0,56 dolara ulaşacağını söyledi.

Ripple (XRP) Beklentileri Karşılamıyor

Ripple ekosisteminin aktif bir şekilde genişlemeye devam etmesine ve bu yıl RippleNet’e 300’den fazla yeni müşteri katılmasına rağmen, XRP fiyatı 0,3 doların altında kalıyor.

Yazım zamanında XRP, yüzde 2,62 oranında düşerek, 0,24 dolardan el değiştiriyor.

Ripple için Kritik Eşik

Topluluk, 2019 boyunca XRP fiyatının artmasını bekledi. Belki de beklenen müjdeyi bugün Twitter sayfasından @TheCryptHawk olarak bilinen analist paylaştı. @TheCryptHawk paylaştığı grafiği fraktal analiz ile elde ettiğini belirterek, XRP’nin Aralık ayı başında 0,56 dolara ulaşabileceğini söyledi. Ancak analist bir uyarıda bulunarak daha karamsar bir tablo çiziyor. Eğer bu seviyeler geçilmezse analiste göre fiyat 17-18 dolar bandına gelerek 12 dolara kadar düşebilir.

XRP 0,25 ABD Doları Desteğinin Altında

Kısa bir süre önce, XRP tokeni birkaç aydır üzerinde kalmayı başardığı 0,25 dolar destek seviyesinin altına düştü. İlginç olan ise, tokenin fiyatını yukarı çekmesi beklenen Swell konferansına rağmen düşüş oluyor. Topluluk geçen yıldan beri Swell’in önderliğinde gerçekleşecek bir boğa koşusu bekliyordu. Çünkü daha önce yapılan etkinlik ile neredeyse 4 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

Tüm beklentileri boşa çıkaran XRP’de boğa koşusu maalesef yaşanmadı. Ancak bu durum, Ripple gerçekten de ağını önemli ölçüde genişlettiğinden ve XRP için birçok gerçek fayda sağladığından, birçok kişiye garip geliyor. İyimser yatırımcılar, fiyat düşükken (Bitcoin fiyatı düştüğünde olduğu gibi) düşük seviyedeyken alım yapıyorlar. Daha sonrada XRP fiyatı fırladığında satmaya devam ediyorlar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
2
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x