Yükleniyor...

Ripple’ın Swell Konferansı Bu Yıl Bir Başka Olacak

Ripple, koronavirüsün neden olduğu durgunluğa rağmen XRP'nin benimsenmesini artırmak için adımlar atıyor.

ripple swell global

Ripple, koronavirüsün neden olduğu durgunluğa rağmen XRP’nin benimsenmesini artırmak için adımlar atıyor.

Kripto para odaklı ödeme şirketi, normalde Londra’da gerçekleşecek olan yıllık Swell konferansının bu yıl sanal bir konferans olacağını belirtiyor.

Ripple bu etkinliği ödemeler, blockchain ve finansal hizmetler ile ilgilenen katılımcıları bir araya getirmek ve ürünlerinin geleceği ile ilgili ayrıntıları ortaya çıkarmak için kullanıyordu.

Bitrue Space’in kurucu ortağı Curis Wang, Ripple’den sanal bir etkinliğe geçildiğine dair bildirim aldığını söyledi. Bildirim şöyleydi:

“Dikkatle değerlendirdikten sonra bu yıl Londra’da gerçekleştirmeyi planladığımız Swell Global’i, özel bir online deneyime dönüştürme kararı aldık.

Bu toplantı ile ilgili daha farklı planlar vardı ancak biz yine de bu sonbaharda sizinle iletişim kurabilmek için sabırsızlanıyoruz. ”

Ripple, artık hackathon ve birebir buluşma yapamayacağı için, geliştiricilerle dijital ortamda etkileşim kurmaya çalışıyor.

Merkezi olmayan teknolojiler kullanan şirketlerle ortaklık ve yatırım yapan Ripple’ın Xpring’i, XRP Defteri’nde ürün inşa eden XRP mühendislerine ulaşıyor. Şirket, yeni bir Geliştirici Yansımaları serisinde XRP ile ilgili projeleri öne çıkarmak istediğini söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner