Sam Banmkan-Fried'dan yeni istek! • Coinkolik
Yükleniyor...

Sam Banmkan-Fried’dan yeni istek!

Eski FTX CEO'su Sam Bankman-Fried, yakın arkadaşlarının güvenlik kontrollerine tabi tutulmadan, kendisini ziyaret etmelerini istiyor.

sbfnin

Eski FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, yakın arkadaşlarının güvenlik kontrollerine tabi tutulmadan, kendisini ziyaret etmelerini istiyor.

Bankman-Fried’i temsil eden avukatlar, New York Bölge Mahkemesi Yargıcı Lewis Kaplan’a 13 Temmuz’da yazdıkları bir mektupta yakın arkadaşlarının kefalet koşullarında belirtilen mahkeme kararıyla güvenlik önlemlerinden geçmesine gerek kalmadan onu ziyaret etmesine izin vermesini istedi.

FTX Musterilerinin Kimlikleri Gizli Tutulacak

Güvenlik kontrollerini istemiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Avukatlar, tedbirlerin mahkeme tarafından önceden onaylanmış ziyaretçileri de kapsayacak şekilde genişletilmesini istedi. Mektuba göre, savcıların itirazsız incelediği listede Bankman-Fried’in ailesinin yakın arkadaşları, meslektaşları ve evi düzenli olarak ziyaret eden hizmetçiler yer alıyor.

Liste, adı geçenlerin güvenliğiyle ilgili bazı unsurları savunarak avukatlara mühürlü olarak sunuldu. Bankman-Fried’ın bu isteğinin nasıl bir sonuçla karşılanacağı ise henüz kestirilemiyor. Uzun bir yazıda bu isteğini belirten FTX’in eski CEO’su, tekrardan gündeme gelerek tepki topladı. Yalnızca FTX mağdurları değil, diğer kripto yatırımcıları da bu olaya tepsini sosyal medya platformlarından gösteriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x