Yükleniyor...

Samsung’un Yeni Amiral Gemisi Galaxy S10 Dahili Kripto Para Cüzdanı ile Geldi!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, dün akşam düzenlediği etkinlikte yeni amiral gemisi Galaxy S10'u lanse etti.

Samsung Galaxy S10 Kripto Para Cüzdanı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, dün akşam düzenlediği etkinlikte yeni amiral gemisi Galaxy S10’u lanse etti. Samsung, Galaxy S10’un güvenli bir kripto para cüzdanına sahip olduğunu duyurdu.

Lansmanda dahili kripto para cüzdanı hakkında ayrıntılı bilgi paylaşılmadı. Teknik detayları her ne kadar bilinmesede Samsung’un bu hamlesi kripto para topluluğu tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı. Çünkü şirketin attığı bu adım kripto paraların kitlesel benimsenmesi konusunda oldukça önemli bir yere sahip.

Son birkaç aydır Samsung’un Galaxy S10’da yerleşik kripto para cüzdanına yer vereceği öne sürülüyor, bu yönde birçok iddia ortaya atılıyordu. Samsung, Galaxy S10 lansmanı ile tüm bu iddiaları doğrulamış oldu.

Samsung’un fitilini yaktığı bir akıllı telefonda yerleşik kripto para cüzdanı hamlesi diğer akıllı telefon üreticilerini de etkileyebilir. Samsung’un yeni amiral gemisinde dahili kripto para cüzdanına yer vereceği iddiası ilk gündeme geldiğinde Güney Koreli Blockchain danışmanı Kim Mi-ra, birçok Güney Koreli şirketin yanısıra dünya çapındaki birçok akıllı telefon üreticisinin Samsung’un peşinden gidebileceğini öne sürmüştü.

Samsung Galaxy S10’un Öne Çıkan Özellikleri

Peki, Samsung’un en yeni amiral gemisi neler sunuyor. İşte Galaxy S10’un tüm teknik özellikleri:

  1. Dahili ve üstün güvenlikli kripto para cüzdanı.
  2. Dünyanın ilk Dynamic AMOLED ekranı.
  3. İnsan gözüne benzer şekilde 123 derecelik görüş alanına sahip bir ultra geniş kamera lensi.
  4. Qi sertifikalı akıllı telefonları ve uyumlu giyilebilir cihazları kolayca şarj etmeyi mümkün kılan Wireless PowerShare teknolojisi.
  5. Pil, RAM, CPU ve hatta sıcaklığı otomatik olarak optimize eden yapay zeka yazılımı. Yazılım zamanla telefonun nasıl kullanıldığına bağlı olarak optimizasyonu daha iyi hale getiriyor.
  6. Wi-Fi ve LTE bağlantıları arasında kolayca geçiş yapılabilmesini sağlayan, potansiyel olarak riskli Wi-Fi bağlantılarını tespit ederek uyarıda bulunan, güvenli ve kesintisiz kablosuz bağlantıya izin veren Intelligent Wi-Fi teknolojisi.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S10’un Türkiye fiyatı da netlik kazandı. Amiral gemisinin fiyatı 5.499 TL ile 7.499 TL aralığında olacağı açıklandı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner