Yükleniyor...

Shibarium temalı bir memecoin, neredeyse sıfırlandı!

Shibarium Token (SHIBARIUM) isimli bir memecoin, son 24 saatte yüzde 96'ya yakın değer kaybetti.

shib

Shibarium Token (SHIBARIUM) isimli bir memecoin, son 24 saatte yüzde 96’ya yakın değer kaybetti.

Memecoin piyasasında tehlikeler geçmek bilmiyor. Yakın zamanda Shibarium‘u tamamlayan Shiba Inu (SHIB), fiyattaki düşüş ile yatırımcılarında panik yaratmıştı. Shibarium tamamlanmadan önce piyasaya sürülen onlarca memecoin, çok büyük fiyat artışları sergilemişti. Fakat, Shibarium’un tamamlanmasıyla birlikte hem SHIB, hem de ilgili memecoin’ler düşüşe geçti. Shibarium Token (SHIBARIUM) isimli bir memecoin, son 24 saatte yüzde 95,90 kaybederek neredeyse sıfırlanmış oldu.

Ekran Resmi 2023 08 21 11.13.30

Shiba Inu ekosisteminde tehlike artıyor!

Shibarium’un tamamlanmasına kadar yukarı yönlü fiyat hareketi yapan SHIB, BTC’nin de çöküşüyle birlikte büyük bir oranda değer kaybetti. Bunlara ek olarak memecoin piyasasını yukarı taşıyabilecek hamlelerde gelmeyince, SHIB başta olmak üzere DOGE ve BONE gibi pek çok popüler coin düşen trendin içersine girdi.

Shibarium’un yaratmış olduğu heyecanın bitmesi, BTC’nin çok fazla değer kaybetmesi ve Elon Musk gibi popüler isimlerin memecoin’leri yukarı yönü taşıyacak hamlelerde bulunmaması, doğal olarak Shiba Inu ekosistemini sarstı. Fakat çok büyük bir kitleye sahip olan Shiba Inu ekosistemi, yatırımcılarından destek bularak sosyal medyadaki gücünü devam ettiriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x