Shibarium yeni özelliğini tanıttı • Coinkolik
Yükleniyor...

Shibarium yeni özelliğini tanıttı

Shiba Inu'nun Shibarium ağı, kullanıcıların ağın verimliliğini ve güvenliğini sağlamada büyük rol oynayan, kar amacı gütmeyen doğrulayıcılara mali destek sağlamalarını kolaylaştıran yeni bir "Bağış" özelliği tanıttı.

Ekran Resmi 2023 11 19 22.36.31

Shiba Inu’nun Shibarium ağı, kullanıcıların ağın verimliliğini ve güvenliğini sağlamada büyük rol oynayan, kar amacı gütmeyen doğrulayıcılara mali destek sağlamalarını kolaylaştıran yeni bir “Bağış” özelliği tanıttı.

Shibarium’daki “Bağış” özelliği, kullanıcıların ağın doğrulayıcılarına mali destek sağlamasına olanak tanıyan bir mekanizma sunacak. Bu doğrulayıcılar artık kullanıcılardan doğrudan katkı alabilecek. Süreç, Shibarium platformunda sunulan listeden bir doğrulayıcı seçilmesini ve bağışlanacak miktarın belirlenmesini içerecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Shibarium’un en üst düzey doğrulayıcıları şu anda 12 doğrulayıcı ile çalışıyor. En büyük beş doğrulayıcı, bahis miktarına göre, sırasıyla ShibArmy America 5.2 milyon BONE, Unification 4.9 milyon BONE, ShibArmy Europe 2.9 milyon BONE, Ryoshi Labs 1.7 milyon BONE ve ShibArmy Asia 1.6 milyon BONE ile öne çıkıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x