Yükleniyor...
Sponsored

Solana Ağı, Yaşanılan 6 Saatlik Kesintinin Ardından Yeniden Başlatıldı

Solana (SOL), ağında yaşadığı kesintiler nedeniyle işlemleri askıya alırken, yaklaşık 6 saat sonra ağı yeniden başlattığını bildirdi.

Solana Agda Yasanilan Kesinti Nedeniyle Islemleri Durdurdu

Solana (SOL), ağında yaşadığı kesintiler nedeniyle işlemleri askıya alırken, yaklaşık 6 saat sonra ağı yeniden başlattığını bildirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethereum‘un rakibi olarak görülen Solana, yayımladığı duyuruyla ağda yaşanılan kesintiler sebebiyle işlemleri askıya aldığını duyurdu. Şirketin durum güncellemelerini paylaşan sosyal medya kanalı, sistemdeki geliştiricilerin sorunu teşhis etmek için yoğun mesai harcadığını bildirdi.

Solana, Yaşadığı Ağ Kesintisini 6 Saatte Çözdü

Piyasaya çıktığı günden beri, yaşadığı ağ kesintileriyle gündemden düşmeyen popüler coin, uzun süre sonra tekrar ağ sorunlarıyla karşılaştı. Solana hakkında durum güncellemeleri paylaşan SolanaStatus, ağda yaşanılan kesinti nedeniyle işlemlerin durdurulduğunu duyurdu. Sistem geliştiricilerinin sorunları çözmek için çalıştığını belirten SolanaStatus, doğrulayıcılardan da sistemi yeniden başlatmalarını talep etti.

Yaklaşık 6 saatin ardından şirket, yaptığı güncel paylaşımla ağın yeniden başlatıldığını kullanıcılara duyurdu. SolanaStatus, operatörlerin ve uygulamaların hizmete tekrar başlayacağını belirtti. Ağdaki aksaklığın giderildiğinin altını çizen şirket, SOL kullanıcılarına tekrar hizmet vermeye başladı.

Solana, geçtiğimiz sene yaşadığı ağ kesintileriyle gündemde yoğun yer edindi. İşlemlerin yarattığı düğümlerden dolayı sık sık sorun yaşayan şirket, topluluk tarafından da eleştirilere maruz kaldı. Ağ en son, yaklaşık bir gün boyunca kapatılmıştı.

Hızla büyüyen ekosistemi ve daha verimli çalışan ağ yapısıyla popülerleşen SOL, kullanıcıların yoğun ilgisini çekmeyi başarmıştı. Popüler coin, geçen sene yükseliş yaşayabileceği piyasa koşullarına rağmen yaşadığı sorunlar nedeniyle fiyatta olumsuzluklar yaşadı.

SOL, piyasaya çıktığı günden itibaren beklentilerin odak noktası haline geldi. Kullanıcılar tarafından, Ethereum‘un daha verimli bir alternatifi olarak görüldü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x