Solana ralliye ışık yaktı! SOL fiyat analizi • Coinkolik
Yükleniyor...

Solana ralliye ışık yaktı! SOL fiyat analizi

Solana (SOL) fiyatı son 24 saat içerisinde toplam yüzde 0,3’lük bir artışla yüzde 22,37 seviyesine ulaştı.

solana

Solana (SOL) fiyatı son 24 saat içerisinde toplam yüzde 0,3’lük bir artışla yüzde 22,37 seviyesine ulaştı. Bu hareket, yeni uzay araştırma video oyunu SAGE Labs’ın yoğun trafiği sayesinde Solana ağındaki işlemlerin günde bir milyona çıktığı bir dönemde gerçekleşti.

SAGE Labs’ın popülerliği sayesinde Solana’nın kısa süre içerisinde daha da değer kazanması bekleniyor. Analistler özellikle, SOL‘un 30 günlük üssel hareketli ortalamasının (EMA) kısa süre önce 200 günlük ortalamasını geçtiğine dikkat çekerek bunun, potansiyel bir ralli işareti olabileceğinin altını çizdi.

Solana fiyat analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Fiyat mevcut seviyeden yükselirse, SOL/USDT çifti ters bir yükseliş baş ve omuz formasyonu oluşturmaya çalışacak. Bu ters dönüş kurulumu bir kırılmayla tamamlanacak ve boyun çizgisinin üzerinde kapanacaktır. Bu kurulumun hedef hedefi 32,81 dolar ancak konsolidasyon içinde oluştuğu için etkinliği biraz düşüyor.

Eğer boğalar yakın zamanda 20 günlük EMA’dan güçlü bir toparlanma başlatamazsa ayılar güçlenecek. Daha sonra fiyatı 50 günlük SMA’ya (20,44 dolar) çekmeye çalışacaklar. Bu seviye bozulursa bir sonraki durak 18,50 dolar ve daha sonra 17,33 dolar olabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x