Yükleniyor...

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Para Madenciliğini Erişilebilir Kılıyor (Sponsorlu)

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var.

EN Unsafe SG loudminer static v2 1200x900px Customsize1

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Birçok kişi, özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya durum artık böyle değilse ve herkes akıllı telefonuyla kripto para madenciliği yapabiliyorsa?

StormGain ile Herkes İçin Eşit Madencilik Fırsatları

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Mevcut kripto para madenciliği ortamında çözülmeyi bekleyen birçok eşitsizlik var. Birinin ucuz ve yenilenebilir elektriğe veya madencilik donanımı için önceden yapılan yatırımlar için finansmana erişimi olmadığı düşünüldüğünde bu sektörde, düzenli bir rol oynamak kolay olmayacak. Kripto para madenciliğinin bu “çarpık” doğası, zamanla daha da büyüyen bir sorun haline gelmektedir. Kripto madenciliğini daha erişilebilir ve milyarlarca akıllı telefon kullanıcısına çekici kılan bir çözüm sunmanın zamanı geldi.

Bulut madenciliği, bu endüstri alanında hızla ivme kazanıyor. Çoğu insan bulut madenciliği değil, akıllı telefonların gücünden yararlanıyor. StormGain’in çözümü, kripto para madenciliğine girmeyi kolay ve ulaşılabilir hale getirmek. Lojistik, donanım, elektrik veya başka bir şey için endişeye yer yok. Bunun yerine, milyarlarca insanı güçlendirme potansiyeline sahip olan tamamen mobil tabanlı bir uygulamadır.

Üstesinden gelinmesi gereken tek engel, bulut madenciliği endüstrisinin şeffaflık ve doğruluktan yoksun olmasıdır. Sonuç olarak, birçok sağlayıcı yüksek verim sunduğunu iddia ediyor ancak beklentileri karşılamamaktadır. StormGain, mobil tabanlı bulut madenciliği çözümü aracılığıyla, kullanıcıların doğrudan kripto varlıkları madenciliğine olanak tanır. Uzak bulut sunucularına bağlanarak, risksiz ve kullanışlı bir madencilik çözümü, bugün piyasadaki diğer sağlayıcılar tarafından rakipsiz kalmaktadır.

Bir akıllı telefon veya masaüstü bilgisayar aracılığıyla StormGain’in çözümüne erişim sağlanabilmektedir. Günde 0.0318 BTC kadar yüksek potansiyel kazançlarla -1.275 dolara eşdeğer bu süreci mümkün olduğunca basit hale getirmek çok önemlidir. Bir hesap onaylandıktan sonra, kullanıcılar hemen Bitcoin madenciliği yapabilmektedir. StormGain’in madencilik çözümünün akıllı telefonun performansı üzerinde hiçbir etkisi yoktur ve sorunsuz bir deneyim yaratır.

Kullanıcıların StormGain aracılığıyla kripto varlıklarını çekebilmeleri ve değiştirebilmeleri için, 10$ USDT kar eşiğini karşılamaları gerekir. İlk önce işlem yapmadan kazançları çekmek mümkün değildir, ancak kişi işlem yaparak elde edilen tüm kârı herhangi bir zamanda herhangi bir kısıtlama olmaksızın hesabından çıkarabilir. Tüm kullanıcılar için alım satım ve takas komisyonu yoktur. Ayrıca platform, kripto varlıklarının fiat tabanlı satın alınması da dahil olmak üzere tüm standart ve gelişmiş araçları sağlar.

StormGain, Finans Komisyonu bünyesindeki Blockchain Derneği, futbol kulübü S.S. Lazio ve diğerleri ile birlikte çalışmaktadır. Sonuç olarak, ticaret ürünü, on binlerce küresel yatırımcıların izniyle 30 günlük 6 milyar dolarlık hacmini aştı. StormGain aynı zamanda CoinMarketCap tarafından kripto yatırımcıları için en yüksek faiz oranı sağlayıcısıdır ve projenin piyasa konumunu daha da güçlendirmektedir.

Stormgain’in ilgi çekici bir yönü, madencilik ödüllerinin nasıl hesaplandığıdır. Ödülleri bir kullanıcının işlem hacmine doğrudan bağlayarak, ilgi çekici bir korelasyon yaratılır. Daha fazla hacim ticareti yapanlar madencilikten daha iyi ödüller kazanabilirler. Platformda aktif olmak, bir yatırımcı, madenci veya her ikisi olarak birinin kâr potansiyelini önemli ölçüde etkileyebilir. 200 kata kadar kaldıraçla işlem yapmak mümkün olduğundan, işlem hacmini ve madencilik hızını artırmak daha kolaydır.

Ek bir özellik olarak, yatırımcılar kripto para birimi alım satım sinyallerinden yararlanabilir. Kârlılık ve olasılık sinyalleriyle, yatırımcılar hangi sinyallerin izleneceğine dair iyi eğitimli kararlar verebilir. Her alım satım sinyali, eğer trend uygunsa, kişinin piyasa pozisyonunu iyileştirmek için “Zarar Durdur” ve “Kâr Al” seçeneklerine ve “Artış” ve “Otomatik Artış” seçeneklerine sahiptir. Kullanıcılar ayrıca yerel Telegram botu aracılığıyla işlemlerini planlayabilirler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x