Kripto para güncellemesi: TRON düşüş yaşıyor, piyasa analistleri VC Spectra değerleme artışı bekliyor
Yükleniyor...

Kripto para güncellemesi: TRON düşüş yaşıyor, piyasa analistleri VC Spectra değerleme artışı bekliyor

Balina on milyonlarca dolar değerindeki TRON'u (TRX) geri çekti.

VC Spectra

Balina on milyonlarca dolar değerindeki TRON’u (TRX) geri çekti. Bu arada, VC Spectra’nın (SPCT) yüzde 900 oranında yükseleceği tahmin ediliyor.

Bu balinanın eylemi TRON coin fiyatını nasıl etkiledi? Ve VC Spectra (SPCT) değerlemedeki bu artışı nasıl yaşayacak? Hadi öğrenelim.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

>>SPCT TOKEN’LARINI ŞİMDİ SATIN ALIN<<

Özet

  • TRON (TRX) 2024’te izlenecek altcoinlerden biri.
  • VC Spectra (SPCT) yatırımcıların en iyi tercihi.

Balina, 194 milyon dolarlık TRON (TRX) için Binance’e baskın düzenledi

6 Kasım 2023 tarihinde, zincir üstü analiz firması Whale Alert, X’te 194 milyon dolar değerinde 1,99 milyar TRON (TRX) tokeninin bilinmeyen bir cüzdana çekildiğini ortaya çıkardı.

Bir yorumcu TRON’un (TRX) yükseltilmek üzere olup olmadığını merak etti. Bir diğeri ise sadece gözlemlemeye devam edeceklerini söyledi.

Bununla birlikte, bir yorumcu, bu kadar büyük bir transferin nedeninin ne olabileceği hakkında bazı bilgiler içeren bir Binance X gönderisinin ekran görüntüsünü yayınladı. Gönderide, borsa TRON (TRX) cüzdanlarında bakım yaptıklarını ve büyük transferlerin beklenmesi gerektiğini söyledi. Gönderi, “İçiniz rahat olsun, fonlar SAFU’dur.” ifadesiyle sona erdi.

Açıklamanın ardından TRON coin fiyatı yüzde 2 değer kaybederek, 7 Kasım’da 0,098 dolardan 0,096 dolar’a düştü. Analistler, büyük işlem ile düşüş arasında doğrudan bir bağlantı sağlayamıyor. Ancak bazı analistler, TRON coin yukarı yönlü yolculuğuna devam etmeden önce düşüşün küçük bir fiyat düzeltmesi olduğuna inanıyor.

TRON (TRX), şu anda 6 Kasım’daki fiyatın yüzde 2 üzerinde, 0,100 dolardan işlem gördüğü için bu analistler haklı olabilir.

Analistler TRX fiyatının 2024 yılında 0,499 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. Önümüzdeki yıl, TRON blokzincirinin stabilcoin piyasasındaki payının artmasını bekliyorlar. TRON (TRX) halihazırda en yüksek USDT rezervine sahip. Ayrıca, öngörülen 2024 boğa koşusunun TRON’un bu fiyata ulaşmasında hayati bir rol oynaması bekleniyor.

VC Spectra (SPCT) ön satış ilerledikçe yüzde 900 artışı gözlüyor

VC Spectra (SPCT) ön satışı sona erdiğinde yüzde 900’lük bir artışa hazırlanıyor. Ön satışın ilk aşamasında 0,008 dolara satılan SPCT, altıncı ve son aşamadan sonra 0,080 dolar olacak. VC Spectra’nın ön satışı şu anda dördüncü aşamada ve SPCT ilk fiyatın yüzde 587,5 üzerinde 0,066 dolara satılıyor. Bu garantili fiyat artışı vaadi, VC Spectra’nın (SPCT) yeni başlayanlar için en iyi kripto olmasının nedenidir.

Bununla birlikte, VC Spectra’nın (SPCT) yeni başlayanları tercih etmesinin başka nedenleri de var. Platform, huzur içinde yatırım yapabilmeleri için tüm zor işleri yaparak onlara en iyi blok zinciri yatırım deneyimini sunuyor.

VC Spectra (SPCT), en umut verici blok zinciri girişimlerini ve en kârlı işlemleri seçmek için teknolojiden ve deneyimli tüccarlardan yararlanır. Yeni başlayanların tek yapması gereken SPCT token’ını satın almaktır.

Platform daha sonra fonları test edilmiş ve güvenilir ticaret stratejileri ve uzun vadeli ve sürdürülebilir bir yatırım yaklaşımı kullanarak yatırır. Tüm bu eylemler, geniş kâr marjları üretmek için bir araya gelir.

Ancak, VC Spectra (SPCT) yalnızca kriptoya yeni başlayanlar için değildir. Portföylerini minimum riskle çeşitlendirmek isteyen deneyimli yatırımcılar, platformu amaçlarına uygun bulacaktır.

Erken aşamadaki blokzinciri girişimlerine, özel kripto nişlerine yatırım yapabilir ve arbitraj ticareti yapabilirler. Ayrıca kripto varlıklarını stake edebilir ve ödünç verebilirler.

Buna ek olarak, token sahipleri özel ön ICO’lara erişimin keyfini çıkarır, üç aylık temettü ve geri alımlar kazanır ve oy haklarına sahiptir.

Tüm bunlarla birlikte, VC spectra’nın (SPCT) neden yatırımcıların satın almak için en iyi kriptosu olduğunu anlamak zor değil.

VC Spectra (SPCT) hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin:


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x