Sui (SUI) Yatırımcısı İkilemde Kaldı • Coinkolik
Yükleniyor...

Sui (SUI) Yatırımcısı İkilemde Kaldı

OKX kampanyasındaki sorunlar ile gündeme gelen Sui (SUI), aynı zamanda teknik analizi ile kafaları karıştırdı.

sui.io v2 1

OKX kampanyasındaki sorunlar ile gündeme gelen Sui (SUI), aynı zamanda teknik analizi ile kafaları karıştırdı.

Platformlarda listelenmeden önce SUI kampanyası başlatan OKX, belirli miktarda işlem hacmi gerçekleştiren kullanıcılara SUI dağıtacağını açıklamıştı. İlgili kuralları sağlamasına rağmen SUI’leri alamadığını belirten kullanıcılar, geçtiğimiz haftasonu Twitter’da tartışma konuları yarattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Giderek büyüyen olayan OKX CEO’sundan açıklama geldi. Konu üzerinde çalışmaların gerçekleştirildiğini belirten CEO, ortada herhangi bir sorun olmadığını, koşulları doğru bir şekilde yerine getiren kullanıcara SUI’lerinin aktarılacağını belirtti.

Volatil Hareketler Zirvede

BTC’nin 24.800 doları test etmesiyle 0,51 dolara gelen SUI, toparlanma evresindeki en çok yükselen altcoin oldu. Dip fiyatından yüzde 55’lik bir patlama yapan SUI, 0,75 dolardan işlem görüyor. SUI adına kafa karıştırıcı kısım ise, piyasanın yönüne göre en şiddetli hareket eden kripto para olmasıydı.

Kripto paralar düşerken en çok satış gören, yükselirken ise en çok değer kazan coin olan SUI, işlem tahtasıyla ikilem yaratmaya devam ediyor. Hem teknik hem temel analiz anlamında kafaları karıştıran popüler coin, tartışma konusu yaratmaya devam ediyor.

Ekran Resmi 2023 06 19 10.39.14

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x