Yükleniyor...

Telegram, Sohbet Yoluyla Kripto Para Ödemesi Sunuyor

Telegram'ın yeni özelliği ile kripto para göndermek için sadece bir mesaj atmak yetecek.

telegram crypro

Telegram’ın yeni özelliği ile kripto para göndermek için sadece bir mesaj atmak yetecek.

Mesajlaşma uygulaması artık resmi cüzdan botu olan The Open Network (TON) aracılığıyla kripto ödemeleri sunuyor. Önceki gün bir Twitter gönderisinde, anlık mesajlaşma uygulaması; TON Token aracılığıyla kripto gönderip alacaklarını duyurdu.

Bu, Telegram kullanılarını sevindiren bir yenilik oldu. TON, milyonlarca Telegram kullanıcısının sohbet aracılığıyla kripto ödemelerini kolayca göndermesine ve almasına izin verecek bir bot ekledi. Ayrıca tüm bu işlemlerin ücretsiz olacağı da duyuruldu. Kısacası sohbet sırasında sıfır işlem ücreti ile kripto ödemeleri gönderip almak artık mümkün.

Bu özelliği kullanmak için kullanıcıların Telegram’ın Cüzdan (wallet) botunu indirip yüklemeleri gerekecek. Bununla birlikte, kullanıcılar banka kartlarını kullanarak özgürce kripto satın alabilir ve ardından diğer cüzdanlara aktarabilir veya takas edebilir.

TON ile kripto ödemeleri oldukça hızlı bir biçimde gerçekleşecek. Kullanıcıların uzun cüzdan adresleri girmeleri ve onayları beklemeleri gerekmiyor. Kullanıcılar, mesajlaşma uygulamasında bulunan wallet simgesine tıklayarak başkalarına kolayca TON veya Bitcoin gönderebilir.

Telegram, kuruluşundan bu yana bir kripto taraftarı olmuştur. Ve şimdi, bir mesajlaşma uygulamasında kripto ödemeleri göndermek ve almak için daha hızlı, sorunsuz ve güvenilir bir yol sağlayan çığır açan bir özelliği ortaya koyuyorlar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x