Yükleniyor...

Terraform Labs, mevcut ekibinden yeni CEO atadı

2021'den beri Terraform Labs bünyesinde yer alan Chris Amani'nin şirketin CEO'su olarak göreve atandığı bildirildi.

Terra classic usd

2021’den beri Terraform Labs bünyesinde yer alan Chris Amani’nin şirketin CEO’su olarak göreve atandığı bildirildi.

Terraform Labs’ın kurucu ortağı Do Kwon, Karadağ’da bulunuyor. Şirketin eski CEO’su Güney Kore’ye veya Amerika Birleşik Devletleri’ne olası bir iadeyle karşı karşıya olduğundan, dolayı Terraform Labs’a yeni bir CEO atandı. Aylardır şirkette görev alan Chris Amani, CEO olarak görev almaya başladı. Ayrıca Kwon, hala Terra’nın ana hissedarı olmaya devam ediyor. 

terraform

Şirketin köklü çalışanlarından birisi

Terra’nın yeni CEO’su ABD vatandaşı Chris Amani. Amani, 2021’den beri Terra’da operasyon müdürü ve finans müdürü olarak çalışıyor. Bundan önce, planlama çözümü sağlayıcısı Humanity’de CEO idi. Amani’nin LinkedIn hesabına göre yakın zamandan bu yana Terra’nın CEO’su olarak çalışıyor.

Amani gazetecilere, şirketin herhangi bir stablecoin çıkarmayı planlamadığını ve diğer ürünlere odaklanacağını belirterek “Zor olacağını ve uzun zaman alacağını düşünmeme rağmen bunu nasıl kurtarabileceğimize dair bir vizyonumuz var.” dedi. Terraform Labs’in yeni CEO’su ayrıca, Do Kwon’un kendisini tüm suçlamalardan temize çıkarmasını umduğunu, Terra’nın ise şimdilik onsuz çalışmaya devam edeceğini umduğunu ifade etti.


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner