Yükleniyor...
Sponsored

Tezos, Metriklere Göre Yükseliş Trendine Girebilir

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Tezos (XTZ)'un Kathmandu yükseltmesi, daha fazla aktiviteyi de beraberinde getirdi.

Tezos Ag Aktivitesinde Yasanan Yogunlasmayla Yukselis Trendine Girebilir

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Tezos (XTZ)’un Kathmandu yükseltmesi, daha fazla aktiviteyi de beraberinde getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

AMBCrypto’nun yaptığı analize göre, yükseltmeden sonra düşüşe geçen ağ aktivitesi tekrar canlanmaya başladı. XTZ, 25 Eylül tarihinden itibaren sosyal metriklerde ve ağ hareketlerinde aktivite artışı yaşadı. Token metrikleri Santiment grafiklerinde yaklaşık yüzde 10’luk bir yükseliş gördü.

Tezos 1

Tezos Yükselecek mi? XTZ Grafik Analizi

Bir haftalık grafik analizine göre, XTZ yaklaşık yüzde 2‘lik bir yükselişle fiyatlandı. Yükseltmenin başarıyla gerçekleşmesi ve yeni bir ağ yapısının işleve koyulması, XTZ açısından yükseliş trendi beklentisi yarattı. Ancak 25 Eylül kapanışını yüzde 2.7 değer kaybıyla yaşaması topluluğun beklentisini karşılamadı.

XTZ grafikleri, günlük ve haftalık metriklerde düşüşe daha yakın sonuçlar verdi. Hacmin alım baskısına yönelik olmaması ve farklı cüzdanların ilgi göstermemesi gibi etkenlerden dolayı hareketlilik görülmedi.

Kathmandu yükseltmesinin yeni yeni etkilerini gösterdiğini iddia eden AMBCrypto, büyük ölçüde yatay giden fiyatın yakın zamanda yükselişe dönebileceğini belirtti.

xtz fiyatt
XTZ Grafik Analizi

AMBCrypto analizine göre, sosyal ve ağ metriklerinin de yükselmesiyle, 1.572 dolar seviyesindeki direnç test edilebilir. Ancak XTZ’nin olumsuz seyirde bir grafik çizdiğini belirten analize göre, 1.40 dolar seviyesindeki desteğin kırılımı düşüşü yoğunlaştırabilir. Ancak fiyatlanmanın getirdiği etki destek seviyesini sıkılaştırıyor. XTZ, haber girilirken 1.46 dolar seviyelerinde hareketini sürdürüyor.

Analist, yine de yapılan analizlerin bir metrik olduğunu, kripto paralarda fiyat hareketlenmelerinin tamamen anlık piyasa hareketlerine bağlı olduğunu belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x