Yükleniyor...

The Sandbox ve Ledger Ortaklık Kurdu

The Sandbox, ortakları için güvenlik entegrasyonu geliştirmek üzere Ledger Enterprise ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

thesandbox

The Sandbox, ortakları için güvenlik entegrasyonu geliştirmek üzere Ledger Enterprise ile ortaklık kurduğunu duyurdu. 

Sandbox’ın 23 Nisan’da resmi blog sayfası üzerinden duyurduğu iş birliği çeşitli girişimleri içerecek. Bunun yanı sıra ortaklığın bir parçası olarak, The Sandbox’ın koleksiyon cüzdanındaki tüm NFT’ler Ledger Enterprise cüzdanına aktarılacak. 

Bu İlk Ortaklıkları Değil

Şirketler 2022 yılında ilk kez birlikte çalışarak The Sandbox’ın metaverse’i üzerinde School of Block adlı bir oyun aracılığıyla kripto güvenlik eğitimini teşvik etmişti. 

Mayıs ayının sonunda Ledger, C serisi finansman turunda 109 milyon dolar toplayarak değerini 1,4 milyar dolara çıkardı. VaynerFund, Cite Gestion SPV, True Global Ventures ve Digital Finance Group gibi yatırımcılar tarafından sağlanan sermaye, şirketin dağıtım ağını genişletmek, üretimi artırmak ve yeni ürünler geliştirmek için kullanılacak. 

The Sandbox ise ortaklık ağını genişletmek için aktif olarak çalışmaya devam ediyor. The Sandbox bu yılın başlarında Suudi Arabistan hükümeti ile bir mutabakat anlaşması imzalayarak metaverse gelişiminde birbirlerini keşfetme, tavsiye etme ve destekleme sözü verdi. 

Sandbox ayrıca daha önce Snopp Dogg, Gucci, Atari, HSBC ve Warner Music Group gibi Web3 alanının hem içinde hem de dışında birçok önemli ismle ortaklık kurdu. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner