Yükleniyor...

Tim Draper, Bazı Bitcoin Yatırımcılarının “Hata Yaptığını” Söyledi

Milyarder girişimci Tim Draper, kısa vadede Bitcoin hakkında spekülasyon yapanların durumlarını yeniden gözden geçirmek isteyebileceğini söyledi.

Tim Draper Bitcoin

Milyarder girişimci Tim Draper, kısa vadede Bitcoin hakkında spekülasyon yapanların durumlarını yeniden gözden geçirmek isteyebileceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Facebook’taki soru-cevap oturumunda Draper, BTC’nin fiyatı hakkında neden kısa vadeli tahmin yapmadığını açıkladı.

Kısa vadeli Bitcoin tahminleri yapmıyorum, çünkü kısa vadede her şey olabilir. İnsanlar fiyatı değiştirebilir. Satın almak için gelen büyük müşterilere veya satış yapmak için gelen büyük sahiplere bağlı olarak aşağı doğru hareket edebilir. Yukarı ve aşağı doğru hareket eder ve kısa vadede yatırım yapıyorsanız hata yapıyorsunuzdur.

Bitcoin uzun vadeli bir bekletmedir, çünkü bu para biriminin geleceğidir. Ve para birimi merkeziyetsiz ve açık olacak ve Bitcoin’e sahipseniz dolara sahip olmanıza göre çok daha akıcı ve dinamik bir para birimine sahip olacaksınız. Bazen Bitcoin gibi kendini çok değerli hissedecek ve bazen dolar gibi hissetmek isteyeceksin. Doları gerçekten elinde tutmak istediğin bir şey gibi hissettiğinde muhtemelen Bitcoin almalısın. Bitcoin’i gerçekten tutmak istediğiniz bir şey olduğunu hissettiğinizde muhtemelen dolar satın almalısınız.

Draper, 2014 yılında ABD Marshall Servisi’nden 29.656 Bitcoin’i yaklaşık 18 milyon dolara satın aldı ve şu anda elinde Bitcoin’in değeri 117 milyon dolardan fazla.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x