Yükleniyor...

Titanic’in Yıldızı Kripto Para Filminde Başrolde Olacak!

Titanic'in yıldızı Oscar ödüllü Kate Winslet, Onecoin hakkında yapılacak bir filmin başrolünde olacak.

Titanikin Yildizi Kripto Para Filminde Basrolde Olacak

Titanic’in yıldızı Oscar ödüllü Kate Winslet, Onecoin hakkında yapılacak bir filmin başrolünde olacak.

Dolandırıcılık hikayesiyle ünlenen Onecoin hakkında Oscar ödüllü Kate Winslet’in başrolde olduğu bir film çekiliyor. Bu Hollywood filmi, kripto para birimi dolandırıcılık planının kurbanı tarafından anlatılan gerçek bir hikayeye dayanıyor. Filmin adı Fake! (Sahte!) olacak ve Jen McAdam’ın Onecoin’e katılma hikayesini anlatacak. Bu film mağdur Jen McAdam ve Douglas Thompson’ın kitabına dayanıyor. McAdam aynı zamanda filmin yönetici yapımcılığını üstlenecek.

Onecoin Skandalı!

Onecoin, dünya çapında 4 milyar dolara mal olduğu iddia edilen “tarihin en büyük dolandırıcılıklarından biri” olarak tanımlanmakta. Kripto para birimi üzerinden gerçekleştirilen bu dolandırıcılığı Ruja Ignatova gerçekleştirmişti. Ignatova 2017’de ortadan kaybolmuştur. Ruja’nın erkek kardeşi Konstantin Ignatov, geçen yıl Mart ayında tutuklandıktan sonra kara para aklama ve dolandırıcılık suçlamalarından suçlu bulunmuştur.

McAdam da Onecoin’in saadet zinciri kurbanıdır; dolandırıcılıktan etkilenenler için bir destek grubu kurmuştur. O, ailesi ve arkadaşları yaklaşık 300.000 dolar yatırım yapmış ve maalesef kaybetmiştir. McAdam, yaklaşan filminin haberi geldikten sonra Cumartesi günü tweet atarak yazar ve yayıncı Douglas Thompson’a Fake’yi yazmasına yardım ettiği için teşekkür etti.

Kate Winslet Kimdir?

Winslet, The Reader’daki rolüyle 2009’da En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanmıştır. Winslet toplamda yedi kez Oscar adaylığına gösterilmiştir. Kendisi şu an hali hazırda Avatar 2 için Titanic filminin yapımcısı James Cameron ile birlikte çalışıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x