Uniswap Topluluğu Protokol Ücreti Teklifini Redetti • Coinkolik
Yükleniyor...

Uniswap Topluluğu Protokol Ücreti Teklifini Redetti

Uniswap topluluğu, işlemlerde protokol ücreti teklifine karşı oy kullandı.

Uniswap

Uniswap topluluğu, işlemlerde protokol ücreti teklifine karşı oy kullandı.

Merkeziyetsiz bir platform olan Uniswap kullanıcıları son teklife karşı oy kullandı. KullanIcılar protokol ücreti teklifini reddettiler.

Son Teklif Uniswap Topluluğunun Desteğini Alamadı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Uniswap topluluğu, likidite sağlayıcıları için protokol ücreti getiren bir teklife karşı oy kullandı ve teklifi reddetti. Oylamada, “ücretsiz” seçeneğini destekleyen oyların yaklaşık yüzde 45,3’üne karşılık, protokol ücretini belirlemek için iki seçeneğe bölünen oyların yüzde 54,6’sı karşı geldi.

uniswap

Teklif, GFX Labs tarafından Uniswap’in güçlü bir konumda olduğunu ve protokolün önemli gelirler sağlayabileceğini savunarak ortaya atılmıştı. Ancak topluluk üyeleri, likidite sağlayıcılarının indirimlere ihtiyaç duymadığını ve Uniswap’ten en çok parayı kazananların profesyonel piyasa yapıcılar olduğunu belirterek bu teklife karşı çıktı.

Uniswap topluluğunda ücretler konusunda farklı görüşler bulunuyor. Bazı üyeler, ücretlerin nasıl uygulanacağının önemli olduğunu düşünürken, diğerleri protokol tarafından toplanan ücretlerin programatik bir şekilde özerk bir şekilde dağıtılması gerektiğine inanıyor.

Bu olay, Uniswap topluluğunun protokol üzerindeki yönetim konularında farklı düşünceleri olduğunu ve ücret politikaları gibi konularda konsensüs sağlamanın zorluğunu bir kez daha ortaya koydu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x