Ünlü analist BTC için 43 bin doları işaret etti! • Coinkolik
Yükleniyor...

Ünlü analist BTC için 43 bin doları işaret etti!

Popüler analist Peter Brandt, X platformu üzerinden yaptığı bir paylaşımda Bitcoin'in (BTC) 43 bin doları hedeflediğini belirtti.

BTC Bitcoin fiyat

Popüler analist Peter Brandt, X platformu üzerinden yaptığı bir paylaşımda Bitcoin’in (BTC) 43 bin doları hedeflediğini belirtti.

Kripto piyasasının Kasım ayında da yükseliş yönlü bir fiyat hareketliliği sergilemesi, boğa beklentilerini alevlendirdi. Boğa bekleyen analistler, BTC fiyatının kısa sürede 40 bin doları aşabileceği konusunda görüşler paylaşmaya başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Boğa görüşüne sahip analistlerden birisi olan Peter Brandt, X platformu üzerinden BTC grafik analizini paylaştı. Brandt, BTC’nin oluşturduğu yapı aracılığıyla 43 bin dolara ulaşabileceğini belirtti.

Bitcoin grafiği 43 bin doları hedefliyor

Analist Peter Brandt, Bitcoin’i (BTC) 43 bin doları hedeflediğini gösteren bir grafik analizi hazırladı. Analizini X platformundan paylaşan Brandt, boğa bayrağının oluştuğunu ve kırılımın gelmesi halinde bayrak direğinin yüksekliği izasında bir yükselişin gelebileceğini belirtti. Yükseliş ölçüsü ise BTC fiyatının 43 bin dolara ulaşabileceğini gösteriyor.

Peter Brandt BTC analizi

Brandt, bayrak ve flama formasyonunun oluşturduğu yapının kırılıma yakın olduğunun mesajını verdi. Diğer taraftan BTC, 37 bin dolara ulaşarak boğa trendini sürdürüyor. BTC, 35 bin dolardan 37 bin dolara kısa sürede gelmesiyle birlikte düşüş yönlü beklentileri de boşa çıkardı. Brandt’ın grafiğine bakıldığında, fiyatın 37 bin dolara ulaşmasıyla boğa bayrağında kırılım yaşandığı görünüyor.

ETF haberlerinin gündemde sıcaklığını koruması, BTC yükselişinin yakıtı olmuş durumda. BTC, gündeme düşen her ETF haberini pozitif bir şekilde fiyatlıyor. Ayrıca BTC, negatif haber akışlarını da kısa sürede atlatarak fiyat istikrarını eline almayı başarıyor. Boğa beklentisi ve yükseliş yönlü kripto piyasası, FOMO oluşturmaya da başladı. Analistler, piyasa yükselse de yatırımcıların mantıklı hareket etmesi gerektiğini öneriyor.

BTC boğalarından birisi olan Brandt ise 43.000 doları grafik analiziyle destekliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x