Michael Saylor, Bitcoin (BTC) için boğa sinyalini verdi! • Coinkolik
Yükleniyor...

Michael Saylor, Bitcoin (BTC) için boğa sinyalini verdi!

Bitcoin maksimalisti Michael Saylor, BTC'ye duyulan ilginin bir yıl içerisinde on katı artabileceğini belirtti.

Michael Saylor BTC

Bitcoin maksimalisti Michael Saylor, BTC’ye duyulan ilginin bir yıl içerisinde on katı artabileceğini belirtti.

Başta Bitcoin olmak üzere kripto paraların yükselişte olması, boğa koşusunun başladığına yönelik görüşleri artırdı. Kripto sektöründen birçok isim, BTC’nin yaşadığı yükselişin henüz başlangıç olduğunu ve daha fazlasının gelebileceğini belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu isimlerden birisi olan MicroStrategy kurucu ortağı Michael Saylor, BTC’ye olan talebin 10 katı artacağını söyledi. Saylor, ilgi artışının 2024 yılının sonlarına kadar zirveye ulaşacağını aktardı.

Michael Saylor

MicroStrategy kurucu ortağı ve Bitcoin maksimalisti Michael Saylor, geçtiğimiz gün Avustralya Kripto Konvansiyonu’nda açıklamalarda bulundu. Saylor, Bitcoin özelinde gidişatı ele aldı.

2020 ila 2024 yılları arasını değerlendiren Saylor, Bitcoin’in ekosistemdeki gelişimine dikkat çekti. Milyarder isim, Bitcoin’in düzenlenmemiş bir varlık olmaktan kurumsallaştırılmış bir akım haline geldiğini ifade etti.

BTC arz talep

Yakın vadede artan arz ve talep ilişkisini öne çıkaran Saylor, BTC’nin 2024 yılının sonuna kadar gelişmekte olan bir ana akım varlık haline geleceğini savundu. Bitcoin maksimalistinin argümanı ise Bitcoin halving’i oldu.

Saylor, yaptığı konuşmasında, “Yani madenciler için her ay bir milyar dolar yerine yarım milyar dolar Bitcoin mevcut olacak. Belki 15 milyar dolarlık organik talep ve 12 milyar dolarlık organik arzdan oluşan bir arz ve talep dengesine geçmemiz oldukça eşi benzeri görülmemiş bir durum. Biri ikiye katlandığında ve diğeri yarıya düştüğünde ne olur? Fiyat yukarı doğru ayarlanacaktır.” dedi.

Milyardere göre, Bitcoin’e artan ilgi ile birlikte halving sonrası düşecek arz neticesinde, fiyat yükselişi sürecek. Saylor, Bitcoin’e yönelen ilginin 2024 yılının sonuna kadar 10 kata kadar yükselebileceğini belirtti.

Saylor’un düşüncelerine göre, Bitcoin’e duyulan ilgideki sansasyonel artış ve beraberindeki arz durumu, BTC fiyatını 100 bin dolara taşıyabilir. Böyle bir ilgi, güncel durumda 37 bin dolar olan BTC’nin üç katı yükselmesini sağlayabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x