Yükleniyor...

Ünlü Bitcoin (BTC) Boğası Mike Novogratz Altcoinler’i Topa Tuttu

Bitcoin (BTC) Boğası Mike Novogratz, altcoinler'in son rallisine şüpheyle yaklaştığını ve tüm altcoinler'in düşeceğine inandığı için hepsinde short pozisyon alacağını söyledi.

Bitcoin BTC Mike Novogratz

Bitcoin (BTC) Boğası Mike Novogratz, altcoinler’in son rallisine şüpheyle yaklaştığını ve tüm altcoinler’in düşeceğine inandığı için hepsinde short pozisyon alacağını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, zaman zaman altcoinler’i eleştirmesiyle gündeme geliyor. Business Insider’ın haberine göre, Novogratz, Miami’deki bir hedge fonu konferansı sırasında katılımcılara tüm altcoinler’in düşeceğine inandığı için hepsini short’layacağını belirtti.

“İnsanlar Neden Altcoin Alıyor, Anlamıyorum”

Novogratz, Bitcoin’in dijital altın olduğuna inanıyor, bu yüzden sürekli olarak BTC’nin kalıcı olduğunu dillendiriyor. Piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi birçok ekonomik, jeopolitik gelişmelere tepki verme eğiliminde ve kısa süre önce ABD-İran gerilimine ve şu anda da Koronavirüs salgınına tepki verdiği belirtiliyor.

Wall Street efsanesi bu sebeple hem Bitcoin hem de sarı metal için long pozisyonda kalacağını belirtiyor. Bununla birlikte Novogratz, altcoinler söz konusu olduğunda insanların neden onları satın alındığını anlamadığını, hatta bu anlamsız hareketi kendisine en iyi şekilde açıklayana New York’ta yemek ısmarlayacağını söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x