Ünlü Bitcoin maksimalisti altcoin'leri topa tuttu! • Coinkolik
Yükleniyor...

Ünlü Bitcoin maksimalisti altcoin’leri topa tuttu!

Bitcoin (BTC) maksimalisti Max Keiser, ETH, XRP, BNB ve ADA'nın terörizmi finanse etmek için kullanıldığını iddia etti.

Max Keiser altcoin bitcoin

Bitcoin (BTC) maksimalisti Max Keiser, ETH, XRP, BNB ve ADA’nın terörizmi finanse etmek için kullanıldığını iddia etti.

Bitcoin maksimalisti Max Keiser, gün içerisinde yaptığı X paylaşımıyla tepkileri üzerine çekti. Keiser, ABD Hazine Bakanlığı’nın paylaşımını alıntılayarak, birçok altcoin’i topa tuttu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Keiser, X paylaşımında, ETH, XRP, BNB ve ADA gibi birçok altcoin’in terörizmi finanse etmek için yaratıldığını iddia etti. Keiser, bu altcoin’lerin kurucularının hapse atılması gerektiğini savundu.

Max Keiser’den şok sözler!

Bitcoin (BTC) maksimalisti Max Keiser, Ether (ETH), Ripple (XRP), Binance Coin (BNB) ve Cardano (ADA) hakkında şok eden cümleler kurdu. Kripto topluluğu, Keiser’in sözlerine sert bir tepki gösterdi.

Neredeyse her X paylaşımında Bitcoin’i öven Keiser, aynı zamanda sert bir altcoin eleştirmeni. Keiser, Bitcoin dışındaki kripto paralara pek de inanmıyor. Ancak Keiser, gün içerisinde yaptığı X paylaşımı ile şaşırttı.

Keiser, ETH, XRP, BNB ve ADA’yı shitcoin olarak tanımladı. BTC maksimalisti bu kripto para birimlerinin vasıfsız olduğunu belirtti. Ancak Keiser, aynı zamanda bu altcoin’lerin terörizmi finanse etmek için kullanıldığını ve finansal teröristler tarafından yaratıldığını ifade etti.

Keiser, ABD Hazine Bakanlığına seslendi. Ünlü isim, Brad Garlinghouse, Charles Hoskinson ve Vitalik Buterin gibi önemli kripto isimlerinin hapse atılmasını talep etti. Garlinghouse Ripple’ın, Hoskinson Cardano’nun ve Buterin Ethereum’un yaratıcısı olarak biliniyor.

Keiser’in zehir zemberek söylemlerine kripto topluluğu sert yanıtlar verdi. Kripto topluluğu, Keiser’in söylemlerine karşılık ağır cümleler kurdu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x