VanEck'ten Solana (SOL) için cesur tahmin: 3 bin doları aşacak!
Yükleniyor...

VanEck’ten Solana (SOL) için cesur tahmin: 3 bin doları aşacak!

Bitcoin spot ETF başvurusunda bulunan şirketlerden VanEck, Solana (SOL) fiyatının 2030 yılına kadar 3 bin doları geçeceğini belirtti.

SOL SOLANA

Bitcoin spot ETF başvurusunda bulunan şirketlerden VanEck, Solana (SOL) fiyatının 2030 yılına kadar 3 bin doları geçeceğini belirtti.

Kripto piyasaların hareketlenmesi, kurumsal şirketleri iştahlandırmış durumda. Yatırım yönetim şirketi VanEck, Bitcoin spot ETF başvurusunda bulunan kurumsallar arasında yer alıyor. Kriptoyu yakından takip eden VanEck, geçtiğimiz gün sansasyonel bir rapor yayımladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

VanEck, raporunda, Solana (SOL) fiyatının 2030 yılında 3.211 doları görebileceğini ve Ether’i geçeceğini belirtti.

Solana SOL

VanEck, Solana (SOL) için rapor yayımladı

VanEck, Solana (SOL) incelemesine dair bir rapor yayımladı. Raporda, Solana’nın büyüme göstereceği ve Ethereum’u geride bırakacağı belirtildi. Ayrıca rapor SOL fiyatının Ether (ETH) fiyatına oranla daha fazla getiri sunacağını aktardı.

VanEck, Solana projesinin gelişimi ve SOL fiyatının yükselişine dair çeşitli senaryoları ele aldı. Yayımlanan rapor, SOL fiyatının boğa yaşanması halinde 2030 yılında 3.211 dolar olabileceğini belirtti. VanEck, olası bir ayı senaryosunda ise SOL’ün 9,81 dolara düşebileceğine dikkat çekti.

VanEck, rapor başında şu ifadelere yer verdi;

2030 yılına gelindiğinde, Solana değerleme senaryolarımız, kilit sektörlerdeki çeşitli pazar payları ve gelir tahminleri ile sabitlenen, düşüş yönlü 9,81 Dolar’dan yükseliş yönlü 3.211,28 dolara kadar değişen bir SOL fiyatı öngörüyor.

Yatırım devi, Solana’nın 100 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan blokzincir olmasına dikkat çekti. Solana projesine topluluğun büyük bir destek sunduğunu belirten VanEck, SOL fiyatının ETH pazar payının yarısını elde ettiğini aktardı.

Diğer taraftan VanEck, Solana ağının kullanılabilir yapısı, ölçeklenebilir durumunu ve ucuz işlem maliyetlerini ön plana getirdi. Şirket, Solana’nın Ethereum’a göre daha fazla tercih edilebileceğini belirtti.

Solana’nın aktif kullanılması ve boğa piyasasında gelirlerini artıracak olması, VanEck’in büyüme tahminini destekleyen argümanlar olarak sunuldu. VanEck, SOL fiyatının 3.211 dolara ulaşacağı yönündeki tahminiyle dikkat çekti.

VanEck’in tahminine göre, SOL fiyatı, yüzde 10.660 seviyesinde artış yaşayacak. VanEck, Bitcoin spot ETF başvurusu yapan kurumsal isimlerden birisi olarak biliniyor. VanEck’in SOL tahmini, kurumsalların Solana’ya ilgi duymaya başladığını gösteriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x