Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ünlü Milyarderin Kripto Para Cüzdanının İçindekiler Ortaya Çıktı

Ünlü Milyarderin Kripto Para Cüzdanının İçindekiler Ortaya Çıktı

ABONE OL:google-news

Dallas Mavericks’in sahibi milyarder Mark Cuban, Shark Tank yatırım programında düzenli olarak yer alıyor ve net değeri 4 milyar doların üzerinde. Ancak herkesin gerçekten bilmek istediği şey şu: Hangi kripto para birimlerine sahip?

Cuban’ın CoinGecko listelerinde yer alan Ethereum tabanlı DeFi token’larına yatırım yaptığı ortaya çıktı. Cuban, bugün Twitter’a “Kesinlikle shitcoin, payımı aldım” ifadelerini yazdı.

Bu açıklama Cuban’ın Twitter’da Mavericks kıyafetiyle dans ettiği bir kliple beraber geldi. Klip, bir blok zincirindeki dijital koleksiyon parçaları olan fungible tokenler (NFT’ler) için bir pazar yeri olan Rarible’daki hesabından satın alınabilir.

Cuban’ın profilinde, The Block’un Araştırma Başkanı Steven Zheng’in dedektifliği sayesinde keşfedilen başka bir cüzdan tarafından finanse edilen genel bir adres daha bulunuyor. Cüzdan, bir ETH’nin yarısından biraz fazlasına eşdeğer olan OPEN Governance Token, HYVE ve MASQ gibi ERC20 token’larını içeriyor.

Nisan 2020’de milyarder yatırımcı, Bitcoin’de yalnızca yaklaşık 130 dolara sahip olduğunu açıklamıştı. Ancak bu ayın başlarında, daha önce ifşa ettiğinden daha fazla yatırım yaptığını itiraf etti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakDecrypt
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar