Yükleniyor...

Usta Analist Bir Sonraki Bitcoin Rallisinde Patlama Yapacak Pek Bilinmeyen 5 Altcoin’i Paylaştı

Kripto para analisti Lark Davis, yakın gelecekte büyük rallilere şahit olabilecek beş düşük piyasa değerli altcoin projesini takip ettiğini söylüyor.

Usta Analist Bir Sonraki Rallide Patlama Yapacak Pek Bilinmeyen 5 Altcoini Paylasti

Kripto para analisti Lark Davis, yakın gelecekte büyük rallilere şahit olabilecek beş düşük piyasa değerli altcoin projesini takip ettiğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Birincisi, Injective Protocol (INJ), Davis’e göre spot piyasalar ve vadeli işlemler piyasalarının çapraz zincir türev ticaretini sunan, evrensel bir merkezi olmayan değişim protokolüdür. Analist, yüksek ücretlere sahip diğer merkezi olmayan borsaların aksine, Injective’de işlem yapmanın oldukça hızlı ve ucuz olacağını söylüyor. Injective, Binance tarafından desteklenmektedir ve fiyat akışları için Chainlink ile birlikte çalışmaktadır.

UniLend (UFT), spot ticaret ve para piyasalarını borç verme/borçlanma hizmetleriyle birleştiren merkezi olmayan bir protokoldür. Davis, herhangi bir Ethereum tabanlı token’ı listeleyebileceğini ve “milyarlarca likidite açabileceğini” söylüyor.

“UniLend’in 2 milyon dolarlık piyasa değeri var. Bunlar düşük kapasiteli coin’ler. UniLend’e en benzer rakip muhtemelen yaklaşık 400 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olan Aave’dir, bu nedenle UniLend bu kadar yüksek bir piyasa değeri elde ederse, bu 200 katlık bir hareket olur.”

Rarible (RARI), fungible olmayan token’lar (NFT’ler) için merkezi olmayan ve topluluğa ait bir pazar yeridir. Davis, NFT’lerin popülerliğindeki artışın, merkezi olmayan finanstan (DeFi) sonra 2020’nin en büyük ikinci trendi olduğunu söylüyor. Trader’lar, Rarible pazarını kullanarak RARI kazanabilirler.

PowerTrade (PTF), mobil perakende trader’larına odaklanan bir Bitcoin opsiyon ticaret platformudur. Ürün henüz piyasaya sürülmedi, ancak Davis’e göre Pantera gibi büyük oyuncuların yanı sıra CoinGecko, Kyber ve Synthetix’in kurucularının desteğine sahip. Şu anda, platformun bu yılın 4. çeyreğinde yayınlanması planlanıyor ve gerçekleştiğinde Davis, PowerTrade Fuel token’ının fiyatta güzel bir artış göreceğini tahmin ediyor.

“Bitcoin opsiyon piyasaları çok büyük, milyarlarca dolar. Gerçekten büyük pazarlar. Ancak bugün opsiyon piyasalarının çoğu büyük kurumsal oyunculara hitap ediyor. Küçük trader’lar onların ihtiyaçlarını karşılamıyorlar ve büyük ölçüde kullanılmayan bir pazar olmaya devam ediyorlar.”

Wootrade, büyük para trader’ları için sıfır ücret ve derin likidite sunacak yeni bir ticaret platformudur. Asya’daki en büyük kantitatif ticaret şirketlerinden biri olan Kronos tarafından başlatılıyor. Davis, platform şu anda kapalı beta aşamasında ancak beta sürecine dahil olan bir düzine kurum şimdiden ona iyi bir hacim sağladığını belirtiyor.

WOO token’ı, sıfır ücretli ticarete olanak tanır ve bir yönetim token’ı olarak işlev görür. Henüz herhangi bir borsada listelenmemiş ancak Wootrade, 29 Ekim’de bir token satışına sahip olacak.

Popüler YouTuber, tüm düşük maliyetli projelerin riskli olduğu ve sıfıra düşebileceği konusunda uyarıyor, ancak bu beşinin şansını sevdiğini söylüyor.

“Bence bu beş düşük değerli kripto para birimi, yatırımcılara büyük getiri sağlamak için oldukça iyi bir şansa sahip. Büyük destekçileri ve muazzam bir potansiyelleri var.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x