Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Usta Analistten Tezos Yorumu: Chainlink'i Takip Edecek

Usta Analistten Tezos Yorumu: Chainlink’i Takip Edecek

ABONE OL:google-news

Tezos (XTZ), son 24 saatte %5.98 oranında artış gösterdi. Analist Biraajmaan Tamuly’a göre Tezos’ta Awesome Oscillator’ü düşüş eğiliminin üstlenmeye başladığı için varlık için piyasa göstergeleri çelişkili durumda. Ancak, mavi çizgi kırmızı çizginin üzerine geldiğinde MACD yükseliş eğilimi göstermeye devam ediyor.

XTZ

Tezos’un işlem hacmi 208 milyon dolarken, piyasa değeri ise 2,34 milyar dolarda. XTZ, yazının yazıldığı sırada 3.18 dolardan işlem görüyordu. Kripto para birimi bu değerle 2 gün önce meydana gelen çöküşten tamamen kurtuldu.

Esas Hareket Başlamadı

Yerli analist Con Snov, XTZ’de esas hareketin 3.32xx üzerinde başlayacağını söyledi. Analist, şu ifadeleri kullandı:

“XTZ’de geç mi kaldık diyen arkadaşlar. Asıl olay 3.32xx üzeri başlıcak. Gün kapanışını takip edelim.”

Popüler analist Crypto Michael ise XTZ’nin 4 dolara saldırabileceğini ifade etti. Analist şunları söyledi:

“Destek tutuldu ve ciddi şekilde yukarı çıktık. 3 ve / veya 3.12 dolarda tutunup tutunmayacağını göreceğiz. Oradan sanırım 4 dolara saldıracağız.”

Popüler analist ayrıca XTZ’nin Chainlink’i (LINK) takip edeceğini söyledi. Crypto Michael’in bu ifadelerine analistin takipçileri de destek verdi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar