Yükleniyor...

Uykusuz Dergi, Terra Virtua Kolect (TVK) ile NFT Çalışmalarında Sona Yaklaşıyor

Türkiye'nin en önemli karikatür dergilerinden birisi olan Uykusuz'un, NFT akımına dahil olduğunu duyurmuştuk.

terra virtua tvk uykusuz dergi nft

Türkiye’nin en önemli karikatür dergilerinden birisi olan Uykusuz’un, NFT akımına dahil olduğunu duyurmuştuk. Uykusuz, dün yaptığı güncellemeyle, NFT galerisinin hazırlanmasında sona yaklaştıklarını belirtti.

Uykusuz, Terra Virtua Kolect ile yaptığı anlaşmayla, NFT dünyasına giriş yapıyor. Dergi, NFT karikatür galerisi için lansmanın çok yakın olduğunu duyurdu. Derginin Twitter üzerinden yaptığı açıklama şu şekilde:

“Uykusuz NFT galerimizin hazırlıklarını tamamlamak üzereyiz. Terra Virtua ile dün yaptığımız toplantı çok verimliydi. Yakında galerimizin online lansman tarihini duyuracağız.”

Bilindiği gibi son günlerde özellikle sanatçılar NFT akımına dahil olmaya başladı. Hem dijital dünyaya daha çok adapte olmamız hem de pandemi gibi etkiler, sanatçıları olumsuz etkilemişti. Bu anlamda NFT’ler, sanatçıların bir nevi kurtarıcısı oldu diyebiliriz. Artık insanlar, eserleri dijital olarak satın alma imkanı bulabiliyor. Bunun yanı sıra NFT’lerin gelecekte farklı birçok kullanım şeklinin daha ortaya çıkacağı da aşikar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner