Yükleniyor...

Wales: Bitcoin SV (BSV) Hiçbir Şey Sunmuyor

Wikipedia'nın kurucusu Jimmy Wales, Bitcoin SV'yi (BSV) desteklediği yönündeki söylentilere yanıt verdi.

Wales Bitcoin SV BSV Hiçbir Şey Sunmuyor

Wikipedia‘nın kurucusu Jimmy Wales, Bitcoin SV’yi (BSV) desteklediği yönündeki söylentilere yanıt verdi. Wales, BSV’nin ücretsiz çevrimiçi ansiklopediye hiçbir şey sunmadığını ifade etti.

Son zamanlarda, Bitcoin (SV) Derneği, Wikipedia’nın kurucusu Jimmy Wales’i CoinGeek Londra’da açılış konuşmacısı olarak ağırlayacağını duyurdu. Haber, Wikipedia’nın Bitcoin SV ile ortaklık kurabileceği yönünde bir tartışmayı başlattı. Birçok kişi BSV’deki mikro ödemelerin platforma geldiğine inanıyordu.

Wales BSV Söylentilerini Reddetti

Ancak, Wales bu söylentileri reddetti. Duyuruya yanıt olarak Wales, “pazar malzemelerinizin hemen güncellenmesi gerekiyor” ifadelerini kullandı. Konferansa sadece fikrini söylemek için geldiğini belirten Wales, Bitcoin SV’nin (BSV) Wikipedia için hiçbir şey sunmadığını ve kripto para birimini hiç kullanma şanslarının olmadığını dile getirdi.

Wikipedia, kripto para birimi dostu olarak bilinen bir platform. Örneğin, 2014’ten beri Bitcoin ie bağış kabul ediyor. Everipedia gibi rakiplerinden bazıları blockchain tabanlı platformlara göç etmeye başladı. Şimdilik, Wikipedia bu konuda herhangi bir şey belirtmedi. Bunun yerine, platform, blockchain teknolojisine doğrudan dahil olmamasına rağmen, merkezi olmayan alanda ‘dost gezgin’ olarak kabul ediliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x