Web3 Sektöründe Yapılan Girişimlerin Sayısı Artıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Web3 Sektöründe Yapılan Girişimlerin Sayısı Artıyor

Kripto piyasasında bu yılın ortalarına doğru başlayan düşüşe rağmen web3 ile bağlantılı ticari marka başvurularındaki artış sürüyor.

Web3 icin Yapilan Girisimlerin Sayisi Artiyor

Kripto piyasasında bu yılın ortalarına doğru başlayan düşüşe rağmen web3 ile bağlantılı ticari marka başvurularındaki artış sürüyor.

Küresel ekonomi zorlu engellerle karşı karşıya. Çeşitli finansal endeksler ve ulusal para birimleri zaten sürekli bir düşüşe tanık oluyor. 2022 yılında kripto para piyasasının performansı da oldukça zayıf ilerliyor. Yine de kripto para birimleri için ticari marka başvurusunda bulunan önemli şirketler, gelecek potansiyeline bağlı olarak istikrarlı bir şekilde web3 için yatırım yapmayı sürdürüyor.

Web3, Potansiyel Büyüme Alanı Olarak Görülüyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Uzun süredir düşüş havasının hakim olduğu kripto para piyasası nedeniyle birçok firma iflasın eşiğine geldi veya küçülmeye yönelik adımlar attı. Diğer yanda ise bu durumu değerlendirmek amacıyla web3’e yatırım yapanlar var.

Ticari marka ve patent avukatı Michael Kondoudis‘göre, ABD’de NFT ve Blockchain ile ilgili ticari marka başvuruları 6 bini aştı. Bu yılın en önemli ticari marka başvuruları Visa, PayPal ve Western Union’dan geldi.

Dünyaca ünlü viski üreticisi Jack Daniels, otomotiv devi Ford ve yarış organizasyonu Formula 1 gibi şirketler ticari marka başvurusunda bulundu. Ünlü futbolcu David Beckham ve NBA yıldızı Stephen Curry gibi isimler de bireysel olarak web3 alanında yatırıma yöneldiler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x