Immutable (IMX), Ubisoft iş birliğiyle yükselebilir! • Coinkolik
Yükleniyor...

Immutable (IMX), Ubisoft iş birliğiyle yükselebilir!

Immutable (IMX), Assassin's Creed ve Rainbow Six Siege oyunlarının yapımcısı Ubisoft ile Web3 oyunu geliştirecek.

Immutable IMX Ubisoft

Immutable (IMX), Assassin’s Creed ve Rainbow Six Siege oyunlarının yapımcısı Ubisoft ile Web3 oyunu geliştirecek.

Web3 oyun platformu Immutable, yeni bir iş birliğine imza attı. Geleneksel oyun devi Ubisoft ile ortak hareket edeceğini duyuran Immutable, yeni bir oyun projesinin sinyalini verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

OpenSea, Illivium ve ECOMI gibi kripto projelerinin de tercih ettiği Immutable, blockchain oyunları geliştirme ve NFT işlevselliğine yönelik hizmetler sunuyor.

Immutable ve Ubisoft arasındaki iş birliği sonrası gözler projenin token’ı olan IMX’e çevrildi. IMX, bu ortaklığın da etkisiyle yükseliş yaşayabilir.

Immutable (IMX) yükselişe hazır: Ubisoft desteği!

Web3 oyun platformu Immutable (IMX), X platformu üzerinden yaptığı paylaşımda Ubisoft ile iş birliği yaptığını belirtti. Ubisoft ve Immutable, Web3 oyunu geliştirecek. Ubisoft, Web2 olarak da bilinen geleneksel oyun sektöründe birçok popüler oyunun yapımcılığını yürüttü.

Immutable’den yapılan ortaklık açıklamasında, “Önde gelen web3 oyun platformu Immutable, web3’ün gücüyle oyunculara daha fazla fayda sağlayacak yeni bir oyun deneyimi yaratmak için Ubisoft’un Stratejik İnovasyon Laboratuvarı ile güçlerini birleştiriyor.” denildi.

Ortaklık sonrası gözler Immutable’ın token’ı olan IMX’e çevrildi. IMX tarafında, haberin ardından dikkat çeken bir yükseliş görülmedi. Yaklaşık 1 milyar dolar piyasa değerine sahip olan IMX, günü yüzde 2’ye yakın bir artışla geçiriyor.

IMX Immutable grafik

IMX, 4 saatlik grafikte yükselen bir yapıya sahip durumda. IMX’in önünde, daha önce tepki aldığı 0,9159 dolar direnci bulunuyor. Kripto piyasasının pozitif bir seyir izlemesi ve BTC’nin yükseliş yaşaması, IMX için itici güç olabilir. IMX, bu piyasa koşullarının etkisiyle 0,9159 doları bir daha test edebilir. Kırması durumunda IMX, 0,9410 dolara yükseliş yaşayabilir. Ara direnç noktası olan bu bölgenin geçilmesi halinde, fiyat 0,9587 doları test edebilir. Oldukça güçlü bir direnç noktası olan 0,9587 dolar kırılırsa, IMX fiyatı 1 doları test edebilir.

Diğer taraftan IMX, piyasa koşullarının negatife dönmesi halinde 0,8455 dolar desteğine kadar düşüş yaşayabilir. Bu destek noktasının çalışmaması halinde, fiyat 0,8054 doları test edebilir. 0,8054 dolardaki destek noktasının kaybedilmesi halinde, IMX için 0,6934 dolara kadar güçlü bir düşüş yaşanabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x