Jeremy Alliare, Web3 hakkında konuştu • Coinkolik
Yükleniyor...

Jeremy Alliare, Web3 hakkında konuştu

Circle'dan Jeremy Alliare, Web3 hakkındaki görüşlerini dile getirdi.

Jeremy Allaire USDC Circle

Circle’dan Jeremy Alliare, Web3 hakkındaki görüşlerini dile getirdi.

Circle CEO’su Jeremy Allaire, programlanabilir cüzdanlarını piyasaya sürmesinin, Web3 hizmetlerini genişletme stratejilerinin yalnızca bir parçası olduğunu açıkladı.

Circle CEO’su Web3’ün ana akım olacağını düşünüyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Allaire, Cuma günü yaptığı bir açıklamada, Circle’ın stablecoin’lerle tanınan ve kripto para birimleri üzerine hizmet veren şirketinin programlanabilir cüzdanlarını sunmasıyla birlikte, Web3 hizmetlerini daha da artırdığını belirtti. Allaire, bu yeni cüzdan teklifinin, gelecekte stablecoin tabanlı çapraz zincir ödemelerini ve basit akıllı sözleşme geliştirme platformlarını içerecek olan ek web3 hizmetlerinin sadece başlangıcı olduğunu ifade etti.

web3 pekin

Allaire, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

Web3’ün ana akım hale gelmeye hazır olduğunu görüyoruz. Büyük çaplı tüketici internet şirketlerinin ve markalarının hizmetlerine Web3 ilkelerini entegre etmeye başlaması kaçınılmaz. Aynı şekilde, fintech şirketleri, ödeme sağlayıcıları ve finans kurumları da tokenizasyon, ödemeler ve finansal uygulamalar için Web3’ü kullanmaya başlayacak. Bu hedefe ulaşmak için, Web3 uygulamalarını geliştirebilecek daha fazla geliştiriciye ihtiyaç var.”

Circle, Temmuz başlarında sessizce geliştirici dostu programlanabilir cüzdanlarını piyasaya sürmüştü. Bu cüzdanlar, müşterilere kripto para birimleri, NFT’ler ve diğer dijital varlıklara daha kolay erişim sağlama amacını taşıyor. Ayrıca, farklı blok zincirlerini kullanarak işlem yapma olanağı sunuyor. Bu adım, Web3 ekosistemine ve kripto teknolojilerine olan ilginin arttığı bir dönemde gelmektedir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x