Yükleniyor...

Yandex, Arama Motoruna Kripto Para Eklentisi Getiriyor

Rusya merkezli arama motoru Yandex, "para birimi dönüştürücüsü" eklentisine kripto para birimlerini de entegre etti.

yandex kripto

Rusya merkezli arama motoru Yandex, “para birimi dönüştürücüsü” eklentisine kripto para birimlerini de entegre etti.

Rusya’nın en büyük arama motoru olan Yandex, global baskıların ve yaptırımların ışığında güncellemelerine devam ediyor. Kripto yanlısı bir tavır sergileyen popüler arama motoru, yeni güncellemesiyle dikkatleri üzerine çekti.

Yandex, para birimi dönüştürücüsü eklentisinde artık kripto para birimlerini de entegre etti. Bu Widget, bu para birimlerinin bir dizi fiat para birimindeki oranlarını gösterecek. Ayrıca Widget, gelecek dönemde kripto para birimleri arasında da dönüştürme işlevi görecek.

Yandex, Kripto Para Birimlerini Entegre Ediyor

Rusya’nın önde gelen arama motoru Yandex, kripto para birimleriyle ilgili yeni bir güncellemeyi kullanıcılarına sunuyor.

Global taraftan gelen baskılara ve yaptırımlara rağmen Yandex, hizmet verdiği Asya bölgesinde çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Popüler arama motoru, yeni güncellemeleri ve kripto para birimlerine yönelik hamleleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Yandex’in kullanıcıları, çeşitli ülkelerin ulusal para birimlerine ilişkin verilerin yanı sıra en popüler kripto para birimlerine ilişkin bilgileri de görüntüleyebiliyor. Bu hamleler ışığında şirket, kripto kurlarının “para birimi dönüştürücüsü” eklentisinin son sürümüne eklendiğini duyurdu.

Rus haberlerine göre, bir fiyat tablosu ve hızlı bir dönüştürme aracı içeren bu eklenti, arama sonuçlarının üzerinde yer alıyor. Yazılım, standart ve anlaşılabilir bir tanımda yapıldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x